Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,205.82
+0.51
ETH
$1,795.86
+1.55
LTC
$81.40
+0.8
DASH
$57.50
+1.31
XMR
$153.99
+0.52
NXT
$0.00
+0.51
ETC
$20.50
+3.33
DOGE
$0.08
+3.98
ZEC
$35.70
+2.35
BTS
$0.01
-1.7

Shiba Inu 2 Dev Haber Duyurdu: Ortaklık ve Listeleme!

0 21

Shiba Inu (SHIB) için önemli gelişmeler yaşandı. ABD merkezli kripto para borsası, Bittrex, Shiba Inu (SHIB) için destek ekledi. Bu sırada NFT’leri 3 boyutlu bir ortamda gösteren bir proje olan Exo Viewer, yakında çıkacak Shiba Inu Koleksiyon Kart oyunundan Shiboshileri 3B olarak görüntülemek için Shiba Inu ekibiyle güçlerini birleştirdi. İşte detaylar…

Bittrex’ten Shiba Inu desteği

Üst seviye güvenliği ile bilinen en güvenilir kripto para borsası Bittrex, Shiba Inu’yu listeledi. Artık Bittrex kullanıcıları SHIB’i ABD doları ile takas edebilirler. Duyuruda, önde gelen kripto para borsası topluluğa SHIB cüzdanının artık para yatırmaya açık olduğunu ve ticaretin başladığını bildirdi. 2014 yılında kurulan, Seattle, ABD’de bulunan Bittrex Global, işlem hacmi açısından dünyanın en iyi kripto para borsaları arasında yer almaktadır.

Günlük 300 milyon dolar civarında işlem hacmi var. Dünyanın her yerinden Bittrex müşterileri, son derece düşük işlem ücretleri ile platformda 200’den fazla işlem çifti ile 100’den fazla token ticaretinin keyfini çıkarabilir. Borsa, hem yeni hem de yerleşik Blockchain’leri desteklerken, müşterileri için mevcut olan en hızlı işlemlerle müşterilerine eşsiz bir güvenlik sağlamasıyla da ünlüdür.

Exo Viewer, SHIB ile ortaklık kurdu

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından Shibaswaps’ın bir yıllık doğum gününde açıklandığı gibi, 2022’de Shiba Inu ekosistemine eklenecek projelerden biri, fantastik Shiba Kart oyunudur. Yaklaşan Shiba Koleksiyon Kart Oyunu, PlaySide Studios tarafından geliştirilecek. Şu anda oyunun detayları ve neler beklendiği resmi olarak açıklanmadı. Dahası, Shiba oyununun lansman tarihi henüz belirlenmedi.

Ayı Piyasası (Sezonu) Nedir?

Bununla birlikte, doğrulanmış ShibToken hesabı tarafından paylaşılan kısa bir Twitter videosunda, Shiba Inu, Exo Viewer ve PlaySide Studios arasındaki ortaklığın sinyali verildi. Exo Viewer, PlaySide Studios tarafından geliştirilen bir projedir. 3D Exo Viewer ile yapılan bu işbirliğinin ardından, yakında çıkacak olan Shiba Koleksiyon Kart Oyunu oyuncularının, non fungible tokenlarını (NFT’ler) bir 3D ortamda gösterebilmeleri bekleniyor.

Ancak bu özelliğin çıkış tarihi ekip tarafından açıklanmadı. Shibtoken hesabı yalnızca “Yakında” tweeti attığı için topluluk üyeleri merakta kaldı. Konuya aşina olan kişilere göre, 3D görüntüleme özelliğinin Shiba Collectible Card Game çıktıktan kısa bir süre sonra hayata geçmesi bekleniyor. SHIB Metaverse, Shiba Inu topluluğu için 2022’de piyasaya sürülecek bir başka önemli projedir. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere 13 Haziran’da duyurulduğu üzere David Kern, SHIB Metaverse ekibine danışman olarak kabul edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.