Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,920.97
+1.61
ETH
$1,776.01
+1.65
LTC
$93.67
+0.63
DASH
$59.72
-0.93
XMR
$162.47
-0.05
NXT
$0.00
+9.42
ETC
$20.26
-0.78
DOGE
$0.07
-0.07
ZEC
$36.66
+2.72
BTS
$0.01
+0.44

Bu 8 Altcoin’i Not Alın: Temmuz’un Yatırım Listesindeler!

0 20

Kripto para piyasası son 6 aydır yatırımcılarının yüzünü güldürmedi. Yıkıcı Mayıs ve Haziran aylarından sonra, nihayet bir miktar toparlanma söz konusu. Bu esnada yatırımcılar, yılın geri kalanı için en iyi fırsatları sunan altcoin projelerini arıyor. Bu yazıda, Temmuz yatırım listesi için analistlerin seçimlerini listeleyelim.

İşte Temmuz ayında yatırım yapılacak 8 altcoin projesi

ApeCoin

Apecoin, 2022’nin çoğunda çok fazla ilgi gördü ve yeni projelerle bunu desteklemeye devam ediyor. Metaverse projesi, dünyaca ünlü Bored Ape Yacht Club NFT’leri ile bağlantılıdır. APE piyasaya ilk çıktığında, bir düzeltme yapmadan önce binlerce yüzde ralli yaptı. Ancak mevcut düzelmeye rağmen, ApeCoin’i şu anda iyi bir yatırım seçeneği yapan bazı gelişmeler var.

Bu 8 Altcoin Projesini Not Alın

Bu gelişmelerden biri, Other Side Metaverse’in piyasaya sürülmesidir. Otherside Metaverse ile ilgili en önemli şey, arazilerin APE ile satılmasıdır. Bu proje ApeCoin’in değerini farklı bir boyuta taşıyor. Ayrıca, Bored-Ape NFT’leri ile olan ilişkisi nedeniyle ApeCoin, son zamanlarda en büyük metaverse projesi olarak ortaya çıktı. ApeCoin, başta NFT oyunları olmak üzere hızla büyüyen Web 3.0 piyasasına öncülük ediyor. Birçok ApeCoin fiyat tahmini, APE’nin 2022’de ikiye katlanmasını bekliyor.

Ethereum

ETH şu anda çoğu analistin Temmuz listesinde ilk sırada. Ethereum, DeFi, NFT, metaverse ve dApp sektörlerinin kalbidir. Bugün, çoğu Dapp, DeFi, NFT’ler veya başka türlü projeler, Ethereum üzerinde çalışıyor. Bu kripto para birimlerinin sayısı arttıkça, Ethereum ekosistemi daha da genişliyor ve değerleniyor.

Bu 8 Altcoin Projesini Not Alın

Diğer yandan, Ethereum geliştirici ekibi, ağın yavaşlığına çözüm bulmak için yeni çözümler sağladı. Ethereum ağı son iki yıldır Proof-of-Stake’e geçiş sürecinde. Pos, ETH’yi deflasyonist yapmak da dahil olmak üzere çeşitli faydalar sağlayacak. Ethereum için fiyat tahminleri 2022’de 4500 ila 5500 dolar bölgesine uzanıyor. Bu nedenle, Eylül ayına planlanan merge ve yüksek beklenti nedeniyle analistlere göre Temmuz ETH satın almak için iyi bir zaman olabilir.

Binance Coin

Lider kripto para borsası Binance, çoğu işlemde kendi tokeni olan BNB’yi kullanmaktadır. Binance ayrıca, BNB Smart Chain isimli bir ekosisteme sahip. Binance her çeyrekte milyonlarca BNB yakmaktadır. Bunun önümüzdeki yıllarda devam etmesi bekleniyor. Token yakma, Binance Coin’i 2017’de kuruş fiyattan 2021’de 667 dolara yükselmesine yardımcı oldu.

Token yakmanın neden olduğu arz şoku nedeniyle, çoğu BNB fiyat tahmini, bu kripto para biriminin 2022’de 1000 doların üzerinde işlem görmesini bekliyor. Ayrıca, analist BNB’nin önümüzdeki yıllarda çok daha yüksek fiyatlara ulaşmasını bekliyorlar.

Bu 8 Altcoin Projesini Not Alın

Solana

Solana, temel işlevselliği ve artan benimsenmesi nedeniyle yatırım için uygundur. Solana’nın ne kadar büyük bir anlaşma olduğunu anlamak için, 0,01 doların altındaki işlem maliyetleriyle saniyede 50 bin işlemi gerçekleştirdiğini bilmek gerekir. Solana ayrıca, DeFi ve NFT projelerinin en hızlı büyüyen ekosistemlerinden birine sahip. SOL, Solana ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Böylece Solana benimsendikçe, SOL fiyatının değeri de artıyor.

Analistler ayrıca 2022 ve sonrasında Solana konusunda oldukça iyimserler. Birçok Solana fiyat tahmini, SOL değerinin 2022’de %450’nin üzerinde artmasını bekliyor. Bu tahminler geçerliyse, Solana bugün dikkate alınması gereken en potansiyel altcoin projelerinden biridir.

Dogecoin

Dogecoin, Temmuz ayında satın alınacak en düşük değerli altcoin’lerden biri olarak öne çıkıyor. Bunun nedeni, topluluğunun ve benimseme düzeylerinin artmasıdır. 2021’de Dogecoin Elon Musk’in tweet’leri sayesinde muazzam boğa koşusunu gördük. Bununla birlikte, Dogecoin’in 2022’de satın alınacak en sıcak meme coin’lerden biri olarak ortaya çıkıyor.

2020’den 2021’in ortalarına kadar Dogecoin %12.000 arttı. Bu, Elon Musk’ın DOGE’yi pump’lamayı amaçlayan bir dizi tweet’ini takip etti. Bu arada, Twitter anlaşması tamamlanmadan önce bile, her haber Dogecoin fiyatını pump’lıyor. Bu hype’da Dogecoin’i Temmuz listesi için ideal bir altcoin yapıyor.

Shiba Inu

Shiba Inu, 2021’de %48.000.000’un üzerinde ralli yaptıktan sonra en sıcak meme coin’lerden biriydi. O zamandan biraz durgunluk gösteriyor. Son birkaç yılda Shiba Inu, esas olarak Dogecoin tarafından tetiklenen meme coin hype’i etrafında büyüdü. Ancak, o zamandan beri kendine özgü bir karakter geliştirdi ve içsel değeri artıyor. Örneğin, geçen yıl ekip, Shiba Inu ve diğer kripto para birimleri işlemleri için bir DEX olan ShibaSwap’ı tanıttı. kriptohaberler.net olarak Shiba’nın en son ortaklıklarını bu makalede aktardık.

Ancak Shiba Inu ekibinin bu yıl yaptığı en büyük hamle Shiba Inu Metaverse’i tanıtmak oldu. Metaverse çevresinde ne kadar çok hype olduğu göz önüne alındığında, Shiba Inu’nun bu yıl başarılı olan en iyi kripto para birimleri arasında olabileceğine şüphe yok. Analistler ayrıca Shiba Inu konusunda oldukça iyimser ve Shiba Inu fiyat tahminlerinin çoğu SHIB’nin 2022’nin sonuna kadar ikiye katlanmasını bekliyor.

Cardano

ADA, Temmuz’da satın alınacak en iyi kripto para birimleri listesinde yer alan bir diğer altcoin. Cardano piyasanın en büyük PoS Blockchain’idir. Aynı zamanda, Solana, Avalanche ve diğerleri gibi bugün piyasadaki en büyük Ethereum rakiplerinden biridir. Altcoin, güvenlik özellikleriyle rekabette öne çıkıyor. Tüm bunlar, hakemler tarafından gözden geçirilen ve güvenli, ölçeklenebilir ve merkezi olmayan olduğu kanıtlanmış Ouroboros PoS algoritması sayesindedir.

Cardano akıllı sözleşme yeteneğine Ekim 2021’de kavuştu. O zamandan beri Cardano ekosisteminde Dapps’te sağlıklı bir büyüme oldu. Ölçeklenebilirliği ve Ethereum’a göre düşük maliyetleri sayesinde, birçok analist Cardano’nun 2022’de benimsenmesinde büyümesini bekliyor. Cardano’nun tokeni ADA’nın da Cardano ekosisteminde bir yardımcı token olarak hareket etmesi nedeniyle büyümesi beklenmektedir. Hiç kimse geleceği doğru bir şekilde tahmin edemese de, çoğu ADA fiyat tahmini, 2022’de başarılı olabilecek en iyi altcoin projelerinden biri olmasını bekliyor.

Avalanche

Avalanche, Dapp’lerden NFT’lere kadar çeşitli Dapp’ler için bir launchpad olarak popülerlik kazanan akıllı sözleşmeler platformudur. AVAX, 2020’de en iyi Ethereum rakibi olarak popülerlik kazandı. Bunun, Avalanche’ın ölçeklenebilirlik ve düşük maliyetler gibi temel ölçütleriyle ilgisi var. Avalanche, saniyede 4500’e kadar işlem gerçekleştirmesiyle ve oldukça düşük maliyetlerle bilinmektedir.

Ayrıca, ağ gecikmelerinden muzdarip bazı rakiplerinin aksine Avalanche, ağ istikrarı ile tanınır. Bu güçlü yönler, Avalanche’ı gelecekte değer kazanma konusunda büyüyecek yüksek bir potansiyel haline getirmektedir.

Şimdiye kadar Avalanche, benimseme arttıkça fiyatta olumlu tepki gösterdi. 2020’de Avalanche, ATH seviyesi olan 2,79 doları gördü. Kasım 2021’e kadar Avalanche, ATH seviyesi olan 146.22 dolara yükseldi. Avalanche fiyat tahminlerinin çoğu, AVAX’ın önümüzdeki yıllarda en iyi performans gösteren bir altcoin olarak kalmasını bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.