Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,575.98
+0.53
ETH
$1,802.01
-0.45
LTC
$90.12
-1.05
DASH
$56.79
-1.61
XMR
$160.42
+1.76
NXT
$0.00
+0.53
ETC
$20.47
-1.16
DOGE
$0.07
-1.3
ZEC
$37.54
+0.05
BTS
$0.01
-1.06

Analist: MATIC ve Bu 3 Altcoin İçin Harika Şeyler Bekleyin!

0 24

Kripto analisti Danielle Du Toit, Polygon’un (MATIC), önemli destek seviyelerinden sıçradığını ve %38’lik bir fiyat artışı gördüğünü kaydediyor. Ardından analist, bir toparlanmanın, AVAX fiyatını çok yakında 22 dolara itmesinin mümkün olduğunu söylüyor. Ayrıca analiste göre, önümüzdeki günlerde BNB’nin 250 dolara kadar yükselmesi olası. Danielle Du Toit’in MATIC, AVAX, BNB ve LINK analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

MATIC: Boğalar güçlerini toplamış görünüyor

Polygon (MATIC), kritik destek seviyelerinden sıçradı. kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere, dipteki 0,53 dolar seviyesinden %38’lik bir fiyat artışı gördü. MATIC ayrıca son birkaç saat içinde 0,733 dolardan bir miktar ret yaşadı. Bununla birlikte, boğalar güçlerini toplamış görünüyor. Bu, MATIC fiyatının yakında bu seviyeyi geçebileceği anlamına geliyor.

Altcoin fiyatının önümüzdeki iki gün boyunca destek ve direnç seviyelerinde konsolide olması muhtemel. Öte yandan, ayılar biraz güçlenirse bu fiyatın 0,51 ve 0,54 dolara düşmesi mümkün. Bununla birlikte, bundan bir toparlanmanın, 0,8 doların üzerinde bir yükseliş hareketine neden olması da olası.

MATICMATIC günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

AVAX: Çok yakında 22 dolara gitmesi mümkün

Avalanche (AVAX) simetrik bir üçgende işlem görüyor. Çünkü fiyat en yüksek direnci kırmaya çalıştı, ancak başarısız oldu. Ne yazık ki, AVAX için mevcut fiyat düşüş baskısı altında. Bu da fiyatın 17,94 dolarda kapanmasına neden olabilir. Bu yaklaşan düşüş dalgasının, altcoin için son olması mümkün. Ayrıca, bir toparlanmanın, AVAX fiyatını çok yakında 22 dolara itmesi olası.

MATICAVAX günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

BNB ve LINK için kritik seviyeler

Binance Coin (BNB), neredeyse bir aydır paralel bir kanalda işlem görüyor. Bu, BNB’nin şu anda hem üst hem de alt direnç ve destek seviyelerine saygı gösterdiği anlamına geliyor.

Desteği 200 dolarda test etmeden önce BNB fiyatının bu eğilimi sürdürmesi bekleniyor. Ayrıca, bu noktada bir toparlanma olası. Ancak bunun yapılmaması BNB’nin desteği 216 dolardan test etmesine neden olabilir. Önümüzdeki günlerde BNB’nin 250 dolara kadar yükselmesi mümkün.

MATICBinance Coin günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Chainlink’in (LINK) fiyatı, kritik seviyelerini 7,35 dolarda kaybetti. Bunun için LINK, büyük bir düşüş yaşıyor. Bu, LINK için mevcut fiyatın biraz düşüş eğiliminde olduğu anlamına geliyor. Ancak bir toparlanma beklenmesi de muhtemel. Fiyat daha da düşerse, 7 dolara kadar yükselen fiyatlara bir toparlanma başlatmak için daha düşük desteğe gerilemesi mümkün.

LINKLINK günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.