Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,205.82
+0.51
ETH
$1,795.86
+1.55
LTC
$81.40
+0.8
DASH
$57.50
+1.31
XMR
$153.99
+0.52
NXT
$0.00
+0.51
ETC
$20.50
+3.33
DOGE
$0.08
+3.98
ZEC
$35.70
+2.35
BTS
$0.01
-1.7

SHIB Yatırımcıları Dikkat: Shiba Inu’da 3 Sıcak Gelişme Var!

0 34

Meme coin’ler, Dogecoin ve Shiba Inu (SHIB) önderliğinde küresel ölçekte kabul göremeye devam ediyor. Özellikle Shiba, Brezilya sahillerinden ABD’deki restoranlara binlerce firmasının listesine girdi. Bu yazıda, Shiba Inu ekosisteminden son haberlere ve gelişmelere göz atalım. Shiba Inu’dan 3 sıcak haber var…

Shiba Inu (SHIB) ekibi, ShibaSwap ödül programı için BONE token indirimlerini duyurdu

Shiba’nın arkasındaki ekip, ödül tokeni BONE’nin mint oranını ayarlayacağını duyurdu. Bugün bir blog gönderisinde ekip, BONE mint oranının blok başına 1 BONE (1 BPB) olarak ayarladığını paylaştı.

Duyuruya göre, topluluğun 230 milyon dolarlık BONE ödüllerinin basımını durdurma kararının ardından, BONE ödüllerinin aşırı basılmasını önlemek için böyle bir karar aldılar.

Bu şirket SHIB ile ödeme kabul etmeye başladı

Lüks yat kiralama şirketi Yachtzoo, artık SHIB ve Dogecoin ile ödeme kabul edeceğini duyurdu. Şirketin bu hamlesi, yatçılık endüstrisinde kripto para birimlerinin kullanımı arttıkça ortaya çıkıyor. Birkaç üst düzey aracı kurum artık yat satın almak ve kiralamak için kriptoları kabul ediyor.

Monako merkezli Yachtzoo’in BitPay ile ödeme kabul edeceği kripto paralar:

BitcoinEthereumBitcoin CashLitecoinXRPDaiWrapped Bitcoin (WBTC)

Shiba Inu Ethereum balinaları arasında en büyük hodl haline geldi

WhaleStats’ın yakın tarihli bir tweet’ine göre, en büyük Ethereum balinası yine büyük miktarlarda SHIB biriktiriyor. SHIB aynı zamanda bu balinalar tarafından tutulan dolar bazında en büyük kripto para birimidir.

Balinaların portföylerinin %22.35’i Shiba Inu’yu içeriyor. Bu da balinaların SHIB’ye 559.974.432 dolar ayırdığı anlamına geliyor.

Teknik analizler SHIB fiyatı için neler söylüyor

SHIB, bir kez daha 0,00001 dolar seviyesinin altına kısa bir süre düştükten sonra hala güçlü talebi yönetebileceğini kanıtladı. Fiyat hareketi, son birkaç gündür 50 günlük hareketli ortalamasının etrafında şekilleniyor. Son yükseliş, aynı MA’nın üzerinde bir hareketle sonuçlandı. SHIB’in RSI endeksi tarafsız çizgide gezinirken, yazım sırasında 0.00001108 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu’nun fiyat hareketi daha yüksek fiyat tabanları belirliyor. Analistlere göre bu sağlıklı talebin bir işareti. Bu gözlem, Para Akışı Endeksi (MFI) tarafından kaydedilen güçlü birikim ile desteklenmektedir.

Bu indikatörler daha yüksek seviyelerin habercisi mi?

Shiba Inu’nun yükselişi ve birikimi, en büyük adreslerde gözlenen yüksek dirençlere yansıtıyor. Bakiyeleri 6 Haziran ile 9 Haziran arasında %0,32 arttı. Büyük şemada yüzde rakamı küçük görünse de, biriken SHIB sayısında büyük bir artışı temsil ediyor.

Aktif olarak SHIB biriktiren balinaların sayısı, balina işlem metriğine göre daha da arttı. Bu, genel hissiyatın yukarı yönde iyileştiği anlamına geliyor. Bu gözlem, özellikle son üç gündeki girişlere kıyasla daha yüksek döviz çıkışlarıyla yankılanmaktadır. Döviz çıkışları, 13 Temmuz’da maksimum 64,17 SHIB girişine karşı 194 milyar SHIB’de zirve yaptı. Benzer bir gözlem, 14 Temmuz’da çıkışların 159.39 milyar ile zirveye ulaştığı, girişlerin ise 101,5 milyar SHIB ile zirveye ulaştığı görüldü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.