Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,365.10
-3.46
ETH
$1,746.99
-3.87
LTC
$92.50
-1.09
DASH
$61.14
-4
XMR
$161.53
+3.17
NXT
$0.00
-3.46
ETC
$20.23
-2.83
DOGE
$0.07
-3.39
ZEC
$35.76
-6.17
BTS
$0.01
-4.13

Shiba Inu Duyurdu: SHIB Ekibine Büyük Transfer!

0 21

En popüler meme coin projeleri arasında yer alan Shiba Inu, gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bilindiği üzere SHIB ekibi, bir meme coin olmaktan uzaklaşarak bir kripto ekosistemine dönüşmeyi amaçlıyor. Şimdiye kadar bir merkeziyetsiz borsa ve yeni kripto paralar çıkarttılar. Bununla birlikte, bir oyna-kazan oyunu, bir Metaverse ve bir katman-2 ölçeklendirme çözümü üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. Bugün ise Metaverse konusunda önemli bir gelişme ortaya çıktı. David Kern, “SHIB: The Metaverse” geliştirme ekibinde yerini aldı. İşte ayrıntılar…

David Kern, Shiba Inu Metaverse ekibine katıldı

David Kern’in katılımını Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama duyurdu. Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Kusama, “Hoş geldin David! SHIB Metaverse ekibimiz için büyük bir katkı!” dedi. David Kern, Sony için Baş Teknik Sanatçı gibi önemli pozisyonlarda rol aldı. Ayrıca birçok oyunun geliştirilmesine katkı yaptı. Bununla birlikte SHIB projesinin blog sayfası Metaverse projesi ve Kern hakkında bir gönderi paylaştı. Shiba Inu, David Kern’in Sony, Zipper Interactive gibi çeşitli şirketlerdeki deneyimlerinden bahsetti. Ardından ekibe katılmasıyla ilgili şunları paylaştı:

“David’in çoklu platformlardaki oyunlar için grafik tasarım, video prodüksiyonu, 3D modelleme, animasyon, seviye oluşturma ve prodüksiyon yönetimi konusundaki becerilerinin Metaverse ekibi için çok değerli olacağından eminiz!”

Shiba Inu

Yeni SHIB listelemeleri

14 Temmuz tarihinde Shiba Inu, kripto para borsası Bittrex’te işlem görmeye başladı. Bittrex kullanıcıları şimdi, SHIB-USD paritesiyle işlem yapabilecek. Bundan bir hafta önce ise Robinhood, SHIB için nihayet bir adım attı. Dünyaca ünlü kripto borsası, SHIB için transfer işlemlerini aktif hale getirdi. kriptohaberler.net olarak bildirdiğimiz üzere SHIB topluluğu, Robinhood’un meme coin’i listelemesi konusunda takıntılı. Bu nedenle, transfer işlemlerinin açılması bile toplulukta büyük bir sevince yol açtı. Ek olarak, son verilere göre Shiba Inu, Ethereum balinaları arasında en uzun süredir tutulan token oldu. Bununla birlikte balinalar, holding’lerini büyütmeye devam ediyorlar gibi duruyor.

SHIB yatırımcıları kaybediyor

Balinalar ve topluluk hâlâ Shiba Inu’nun yanında gibi duruyor. Ancak, kripto para biriminin fiyatında açık bir iyileşme ortaya çıkmamaya devam ediyor. SHIB, tıpkı piyasadaki diğer tüm kripto para birimleri gibi, geçen ay fiyatında büyük bir düşüş yaşadı. Ayrıca, kaybettiği değerin bir kısmını bile geri kazanmakta zorlandı. Bunun sonucu, token sahipleri arasında büyük kayıpların ortaya çıkması oldu. IntoTheBlock’tan gelen veriler, SHIB yatırımcılarının büyük çoğunluğunun şu anda zararda olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, kârda olan yatırımcıların oranı yalnızca %24. Yani Shiba Inu, ayı piyasasında en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biri haline geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.