Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,523.84
+5.53
ETH
$1,820.53
+5.31
LTC
$92.62
+6.39
DASH
$58.32
+4.93
XMR
$157.03
+1.89
NXT
$0.00
+5.53
ETC
$20.88
+4.56
DOGE
$0.08
+5.76
ZEC
$37.30
+2.64
BTS
$0.01
+4.55

Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Aralık Seviyeleri Belli Oldu!

0 28

Ethereum’un 1.400 dolara yaklaşması, trendin nihayet tersine döneceğinin sinyali olarak algılanıyor. Bu esnada, Bitcoin fiyatı da en son 8 Temmuz’da test ettiği 22.000 dolar için konsolide oluyor. Ripple (XRP), BTC ve ETH’a göre durgun kaldı. Bu yazıda, bu 3 kripto için analist Sahana Vibhute’nin yıl sonu tahminlerini alalım.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple fiyat tahminleri

BTC teknik fiyat analizi

Bitcoin şuanda hem toparlanma olasılığının hem de keskin düşüş olasılığının ortaya çıktığı bölgede işlem görüyor. Öte yandan, boğalar ve ayılar hacim üzerinde üstünlük sağlayamıyor. Bu nedenle, bir tarafın yorulması durumunda diğerinin ralliye başlama ihtimali güçleniyor.

Mayıs 2022’deki satışlar esnasında, BTC fiyatı uzun bir trend çizgisinin altında düştü. O zamandan beri yoğun bir şekilde düşüş eğilimi gösteriyor. Fiyatlar, birkaç ek likidite krizi turuyla daha da aşağı derinleşti. Bitcoin mevcut ivmesini daha yüksek seviyelere taşıyamazsa, analiste göre üçüncü çeyreğin ortasına kadar fiyatı 15.000 doların altına düşürecek başka bir gerileme dönemine girecek. Ancak fiyatın keskin bir düşüşün ardından büyük bir geri dönüş yapma ihtimali de var. Bu nedenle, analiste göre Bitcoin 2022 sonuna kadar 5 haneli fiyatlarda kalmaya devam edecek.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ethereum’un fiyatı son ayların zirvesine ulaştı. Bu seviyeden yatırımcıların kar alması olası. ETH fiyatı defalarca sağlam bir yükselişi sürdürmeye çalıştı. Ancak boğalar her seferinde başarısız oldular. Bunun nedeni, ayıların fiyatı 700 doların altına çekmeye istekli olmasıdır. Bununla birlikte, Ethereum şu anda 1.400 dolar direncine hazırlanıyor. Yazım sırasında, son 24 saat ve geçen haftaya göre çift haneli yeşildeydi.

Ethereum fiyatı, hafta sonunda ayılar güç kaybederken 1.000 doların üzerinde ulaşma fırsatı buldu. Böylece grafikte bir baş ve omuz formasyonu şekillendirdi. Fiyat bir noktada formasyonun boyun çizgisinden aşağı yönlü ivme kazandı. Bunun ışığında Ethereum şu anda düşüş tehlikesinden uzakta. Daha yüksek seviyelerden gelecek kar alımları fiyatın bir miktar düzelmesine neden olacak. Önümüzdeki haftalar Ethereum’u izlemek için en kritik zamanlar.

Ripple (XRP) fiyat analizi

Ripple’ın mevcut fiyatı, daha düşük desteğe ulaşmaya karar verdi. Sonuç olarak, kademeli olarak 0,2 dolar civarında olan son savunma hattına doğru ilerliyor. Bitcoin ve Ethereum’un aksine, bugün hacmi önemli ölçüde azdı. Bu da önümüzdeki günlerde fiyatın ne kadar değişken olacağını etkileyebilir.

Bir toparlanma için daha az çaba olduğundan, XRP fiyatı destek seviyesinin altına yöneliyor. Ardından tekrar yükselmeye başlayacağı bir zemin hazır. Ancak fiyat 0,21 dolara yükselse bile, piyasa yapıcı gecikmesi varlığın daha hızlı toparlanmasını ve 2022’nin sonuna kadar 0,5 doların altına düşmesini engelleyebilir. kriptohaberler.net analizlerinde yer verdiğimiz üzere, XRP fiyatı bir süredir 0,30 ile ,036 dolar aralığında işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.