Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,365.10
-3.46
ETH
$1,746.99
-3.87
LTC
$92.50
-1.09
DASH
$61.14
-4
XMR
$161.53
+3.17
NXT
$0.00
-3.46
ETC
$20.23
-2.83
DOGE
$0.07
-3.39
ZEC
$35.76
-6.17
BTS
$0.01
-4.13

Kripto Para Araştırmacısı: Bu 3 Altcoin’den Almayın! Çünkü…

0 17

Altcoin projeleri, devam eden kripto kışında zor zamanlar geçirdi. Toplamda, Bitcoin ve tüm altcoinler son birkaç ayda 2 trilyon doların üzerinde değer kaybetti. Bu eğilim muhtemelen devam edecek olsa da, çoğu altcoinin hisse senetleriyle birlikte toparlanma olasılığı var. İşte kripto para araştırmacısı Crispus Nyaga’ya göre kripto fiyatları iyileşmeye başladığında asla satın alınamayacak en iyi altcoinlerden bazıları.

Analistin listesindeki ilk altcoin: EOS (EOS)

EOS, Block.one ICO’sundan çıkan ve 4 milyar doları aşan bir Blockchain projesidir. Bugün, Block’tan kısmen bağımsız olan EOS Foundation tarafından denetlenmektedir. Toplam piyasa değeri yaklaşık 1 milyar dolar olan en büyük altcoin’lerden biridir. EOS, Ethereum ve Solana gibilerle rekabet etmeyi amaçlayan akıllı bir sözleşme platformu olan EOSIO olarak bilinen bir işletim sistemi kurdu. Hızlı ve verimli, yüksek düzeyde yapılandırılabilir. Ayrıca ekip, son derece güvenli olduğunu iddia ediyor.

Bu Listeye Dikkat: Türkler O Altcoin'lerin Peşinde!

EOS iyi finanse edilmiş olsa da, analiste göre, gerçek şu ki sektörde başarılı olamadı. Birincisi, teknoloji kullanılarak oluşturulmuş büyük veya iyi bilinen bir uygulaması yok. Ayrıca, mevcut uygulamaların toplam hacmi son birkaç ayda güçlü bir düşüş eğiliminde. En önemlisi, SEC tarafından para cezasına çarptırılan bir şirket olan Block ile olan ilişkisi, EOS’u satın almak için kötü bir altcoin yapıyor.

Sıradaki proje: IOTA (MIOTA)

Analiste göre IOTA, asla satın alınmayacak başka bir altcoin’dir. kriptohaberler.net olarak da bildirdiğimiz üzere IOTA bir Blockchain projesi değildir. Geliştiriciler, IOTA’yı güvenli veri ve değer alışverişi ile birbirine bağlayan bir ağ olarak tanımlıyor. Ayrıca verilerin bütünlüğünü ve doğrulanabilirliğini de korur. Yıllar boyunca geliştiriciler, teknolojisini uygulayan önde gelen kuruluşlarla ortaklık kurdu.

Pazartesi Bu 11 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

IOTA ayrıca Shimmer olarak bilinen yeni bir akıllı sözleşme platformu başlattı. Bununla birlikte, alımı son birkaç ayda nispeten zayıftı. Ekosistemdeki en iyi projelerden bazıları Accumulator, ApeDAO, Camels DAO ve Deposy’dir. Bununla birlikte, bu ürünlerin tümü nispeten küçüktür ve coin’in mücadele ettiğini gösterir.

Listedeki son kripto para: Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, oyun endüstrisinde lider bir Blockchain projesidir. Platform, insanların oyun oynamalarını ve nakit karşılığında değiştirebilecekleri token kazanmalarını sağlar. Oyuncular, son birkaç ayda fiyatının düştüğünü gören Smooth Love Potion (SLP) olarak bilinen bir kripto para kazanıyor. Ayrıca birkaç ligde AXS tokenı kazanabilirler. Axie Infinity, son birkaç ayda aktif kullanıcı sayısının keskin bir şekilde düştüğünü gördü. 6 milyondan 500 binin altına düştüler. Ayrıca geliştiricileri projeden vazgeçiyor gibi görünüyor. Bu nedenle, analiste göre, ne pahasına olursa olsun AXS tokenından kaçınmalısınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.