Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,545.85
-2.67
ETH
$1,757.44
-3.35
LTC
$93.35
+0.14
DASH
$61.77
-2.7
XMR
$161.83
+0.67
NXT
$0.00
-2.67
ETC
$20.23
-2.88
DOGE
$0.08
-2.63
ZEC
$35.94
-5.72
BTS
$0.01
-2.32

Bu Listeye Dikkat: Türkler O Altcoin’lerin Peşinde!

0 20

Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının sayısı bir hayli fazla ve her hafta, kullanıcıların odağındaki kripto paralar değişiyor. Peki, bu hafta yatırımcılar hangi projeleri merak ediyor? CoinGecko’nun Kriptokoin.com ile paylaştığı bilgilere göre,  9-15 Temmuz  2022 arasında Türkiye’deki altcoin yatırımcılarının en çok araştırdığı altcoin’ler aşağıdaki şekilde. İşte detaylar…

Türkiye’deki altcoin yatırımcılarının odağında bu projeler var

STEPN Green Satoshi Token (GST): Green Satoshi Token (GST), yerleşik eğlenceli sosyal öğelere ve oyunlaştırma tasarımına sahip bir Web 3.0 yaşam tarzı uygulaması olan STEPN’in oyun tokenıdır. STEPN, oyuncuların NFT Sneakerları giyerken açık havada yürüyerek, koşarak GST tokenları kazandığı, kazanılan ilk NFT oyunudur.Terra Luna Classic (LUNC): Terra, fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerine güç sağlamak için fiat sabitli stablecoin’leri kullanan bir Blockchain protokolüdür. Whitepaper’ına göre göre Terra, fiyat istikrarını ve fiat para birimlerinin geniş çapta benimsenmesini Bitcoin’in (BTC) sansür direnciyle birleştirir ve hızlı ve uygun fiyatlı ödemeler sunar.Bone ShibaSwap (BONE): BONE, Shibaswap ekosisteminin bir yönetim tokenıdır. ShibArmy’nin yaklaşan teklifler için oy kullanmasına olanak tanır. Kullanıcı ne kadar çok BONE tutarsa, bu gelecekteki çabalarda oylarının ağırlığı o kadar artar. BONE 250.000.000 tokena sahiptir. Dolaşım arzı açısından önceki iki token arasına mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Bitcoin Dar Aralıkta Sıkıştı

STEPN (GMT): STEPN, Solana Blockchain’indeki GameFi öğelerine sahip, kendine özgü bir “Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır”. P2E oyununun özelliklerini bir fitness uygulamasıyla birleştirerek “hareketle kazan” adlı yeni bir kategori oluşturuyor. Kullanıcılar, yürürken, koşarken veya koşarken oyun içi para kazanmak için kullanabilecekleri NFT spor ayakkabı satın alırlar.Ethereum (ETH): Ethereum, kendi kripto para birimi olan ETH’ye sahip, merkezi olmayan bir açık kaynaklı Blockchain sistemidir. ETH, diğer birçok kripto para birimi için ve ayrıca merkezi olmayan akıllı sözleşmelerin yürütülmesi için bir platform olarak çalışır.Shiba Inu (SHIB): Shiba Inu web sitesine göre, SHIB “Dogecoin katili”dir. Bir DEX olan kendi ShibaSwap’larında listelenir. Shiba Inu, Ağustos 2020’de “Ryoshi” takma adı altında anonim olarak oluşturuldu. Ryoshi, kendisinin “bir hiç” olduğunu söylüyor. Önemli olmadığını ve başarılı olsa bile kimliğini ortaya çıkarma çabalarının ezici olacağını söylüyor.

Başarılı Analist, Bu Altcoin'lere Dikkat Çekti: Daha Fazla Çökeceğiz!

Evmos (EVMOS): Evmos, bir Blockchain’ler Arası İletişim protokolüdür. Blockchain için IP katmanıdır. IBC şu anda varlıkları farklı Blockchain’ler arasında taşımanın en güvenli ve en güvenli ve merkezi olmayan yoludur. birden fazla zincir arasında birlikte çalışabilirliği ortaya çıkarır.Floki Inu (FLOKI): Shiba Inu (SHIB) topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Coin’in adı Elon Musk’ın Shiba Inu’sundan geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.