Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,575.98
+0.53
ETH
$1,802.01
-0.45
LTC
$90.12
-1.05
DASH
$56.79
-1.61
XMR
$160.42
+1.76
NXT
$0.00
+0.53
ETC
$20.47
-1.16
DOGE
$0.07
-1.3
ZEC
$37.54
+0.05
BTS
$0.01
-1.06

Ünlü İsim: Bu Altcoin’den Artık Satmayacağım! Çünkü…

0 22

XRP Ledger’ın ortak yaratıcısı ve Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb, Cuma günü CTC News muhabirleriyle Zoom görüşmesi yaptı. Zoom görüşmesinde son 5 milyon XRP’sini satmayacağını duyurdu. Kalan altcoin varlıklarının ailesi için bir tür güvenlik olacağını açıkladı. İşte detaylar…

McCaleb, altcoin satışı gerçekleştirmiyor

Jed McCaleb, sekiz yıldan biraz daha uzun bir süre önce başlayan ve bitmeyen bir dump’ın etkisiyle kripto para alanında tanınıyordu. Ripple’ın eski CTO’su, şimdi toplam dokuz milyardan sadece beş milyon XRP ile kaldığı için bunun sona erdiğini açıkladı. “Düşünürseniz, hepsini satmam gerçekten aptalca olur. Yani, ya gerçekten token başına 589 dolara giderse? Zengin olabilirim!” ifadelerini kullandı.

Pazartesi Bu 11 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Birkaç gün önce, XRPscan cüzdanı 2,77 milyon XRP’ye düştü. Ancak McCaleb 2,8 milyon XRP daha ekledi. Geceleri soğuk terler içinde uyandığını ve elindekilerin hepsini bırakamayacağının farkına vardığını söyledi. Bilmiyorum, belki bu enflasyon, belki gas maliyeti, bilirsiniz, ama içimde bu XRP’nin geri kalanını tutmanın bana ve aileme daha fazla güvenlik sağlayacağına dair bir his var,” dedi.

Ripple ve SEC: Sulh Hakimi, SEC’in avukat-müvekkil gizliliği iddialarını reddetti

Devam eden Ripple v SEC davası için, Sulh Hakimi Sarah Netburn, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) avukat-müvekkil ayrıcalığı iddialarını reddetti. Yargıç, SEC’in resmi William Hinman’ın konuşmasıyla ilgili belgeleri gizlemek için avukat-müvekkil ayrıcalığını bir kez daha tetiklemeye çalıştığı için tüm belgelerin sunulması gerektiğinde ısrar etti. Yargıç, SEC’in davranışını “ikiyüzlülük” olarak nitelendirdi. Çünkü komisyon, konuşmanın kripto düzenlemesi ile alakasız olduğunu ve Hinman’ın SEC danışmanından yasal tavsiye aldığını iddia etmeye devam etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.