Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,181.39
+0.35
ETH
$1,796.59
+1.92
LTC
$82.18
+1.94
DASH
$58.02
+2.39
XMR
$150.08
-2.03
NXT
$0.00
-6.34
ETC
$20.62
+3.83
DOGE
$0.08
+6.6
ZEC
$36.07
+3.8
BTS
$0.01
+0.96

“Korkutan Çöküş Kapıda” Uzman: Altın ve Bunlara Bakın!

0 17

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in sıfıra gideceğini söyledi. Korkudan tahminler yapan ünlü yazar, dolar yerine altın ve gümüşü ön plana çıkarıyor.

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in sıfıra gideceğini söylüyor

Kiyosaki, yatırımcıların özellikle doğru yatırımları bulmaya daha fazla odaklanmalarını ve faiz artışları konusunda daha az endişelenmelerini tavsiye ediyor. “Zengin Baba Yoksul Baba” yazarı, ayı piyasalarının yatırımcılar için bir uyanma çağrısı olabileceği konusunda uyarıyor. En son analizlerinde, piyasa düşüşlerinin ve ekonomik çöküşlerin indirimli fırsatlar olduğunu vurguladı.

İşte Kiyosaki’nin altın, Bitcoin ve makro ortam için 10 alıntısı

Bitcoin işlemi yapıyorum. Ama bunun bir değeri olduğunu düşünmüyorum. Sadece oyunu oynuyorum. (11 Mayıs)Tasarruf edenler kaybedenlerdir. Bunları yazdırırken neden dolar biriktiresiniz? Bana hiç mantıklı gelmiyor. (25 Mayıs)ABD doları cehennem gibi sahte. Bu yüzden altın ve gümüş sahibiyim. Maddi bir şeyim olmasını tercih ederim, petrolü tercih ederim, gübreyi tercih ederim. Çünkü bunlar gerçek şeyler. (11 Mayıs)Para okuyan 9 yaşında küçük bir çocuk olduğum için, parayı kontrol eden tek kişinin hükümetler, tiranlar ve despotlar olduğunu fark ettim. Altın, gümüş ve Bitcoin sahibi olmamın sebeplerinden biri de hükümete güvenmemem. Fed’e güvenmiyorum. Hazine’ye güvenmiyorum. Altının arkasında başka kimse yok. (11 Mayıs)Tehlikeli olan şey insanların yok olması. Enflasyon onları öldürüyor. Yiyecek ve yakıt, beni korkutan bu. (15 Haziran)Gerçekten aptal olabilirsin ve paranı Apple’a yatırdın ve gerçekten zengin oldun ya da Bitcoin’den zengin oldun. Son kendini zeki sandın. Ve sonra ayı piyasası sana ne kadar aptal olduğu gösterdi. (22 Haziran)Şunu her zaman hatırla: Boğa merdivenlerden yukarı çıkar ve ayı pencereden dışarı çıkar. Sanırım ayı atlamak üzere.(15 Haziran)Yüzeye çıkanların daha fazla fırsat olacak. (22 Haziran) (Kiyosaki bu noktada, ekonomik bir gerileme sırasında indirimlilerin ortaya çıkması ve işletmelerin başarısız olması ihtimalinin altını çiziyor)İnsanlar %5 hüzünle ağlıyor. Her şeyin kafanızda olduğunu anladığınızda ve beyninizdeki kadranları ayarlayabildiğinizde, farklı bir dünya göreceksiniz. Bugün daha fazla fırsat var. (15 Haziran) (Kiyosaki özelikle, ortaya çıkması muhtemel iskontolu varlıklar hakkında heyecanlanabilecekleri zaman, potansiyel %5 faiz oranları konusunda panikleyen yatırımcılardan bahsediyor)

Robert Kiyosaki altın ve gümüşü lanse ediyor

Robert Kiyosaki, Bitcoin’i değersiz olarak görüyor ve bir yatırım olarak kripto paraları reddediyor. Uzman ayrıca Bitcoin’e yatırım yapmanın bir oyun olduğunu söyledi. Kiyosaki en son analizlerinde, dolar yerine altın ve gümüşü ön plana çıkarıyor. Acı veren enflasyon hakkında yukarıdaki korkutucu tahminleri yaptı. Kiyosaki son olarak, yatırımcılara potansiyel yatırımları bulmaya daha fazla odaklanmalarını tavsiye ediyor. Kendisine göre artan faiz oranları ve enflasyon için endişe duymaya gerek yok.

kriptohaberler.net aktardığımız Robert Kiyosaki’nin analizlerine buradan göz atabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.