Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,920.97
+1.61
ETH
$1,776.01
+1.65
LTC
$93.67
+0.63
DASH
$59.72
-0.93
XMR
$162.47
-0.05
NXT
$0.00
+9.42
ETC
$20.26
-0.78
DOGE
$0.07
-0.07
ZEC
$36.66
+2.72
BTS
$0.01
+0.44

Dogelon MARS Nedir? ELON Coin Ne İşe Yarar?

0 29

Dogelon Mars, 2021’de piyasaya sürülen birçok Doge temalı kripto para biriminden biridir. Bu makalede kriptohaberler.net olarak “Dogelon MARS nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Dogelon MARS nedir? Ne işe yarar?

Dogelon Mars, Dogecoin ve Shiba Inu‘nun başarısını takiben 2021’de çıkan köpek temalı memecoin projesinden biridir. Bununla birlikte, Dogelon, grubun geri kalanından daha yüksek hırslar iddia ediyor. Pprojenin belirtilen amacı, gelecekteki uzay sömürgecilerinin Mars’ta ve ötesinde kullanabileceği bir “galaksiler arası para birimi” yaratmaktır. Bununla birlikte, projenin birincil tokeni ELON’un 2022’nin başlarından itibaren gerçek dünyada çok az kullanım örneği var. Projenin bazı amaçlarının açık bir şekilde dile getirilmesi amaçlanmakta. Ancak Dogelon Mars’ın coşkulu destekçileri, nihayetinde projeyi yeni fırsatlara doğru yönlendirebilmekte.

ELON coin nedir?

ELON coin Dogelon MARS’in yerel tokenidir. Tokenin belirtilen amacı, gelecekteki uzay sömürgecilerinin Mars’ta ve ötesinde kullanabileceği bir “galaksiler arası para birimi” olarak hizmet etmektir. Ancak proje ekibi, geliştirme planlarını özetleyen bir teknik inceleme veya ayrıntılı bir yol haritası yayınlamadı. Dogelon’un resmi web sitesi ve Medium gönderileri, büyük ölçüde, Elon Musk‘a bir şekilde benzeyen galaksi beyinli bir köpek insansı perspektifinden yazılan, çok gezegenli kolonizasyonu içeren kurgusal arka planlardan oluşmakta. Dogelon Mars web sitesine göre, 2420 yılında Mars, Dogelon Mars tarafından yeniden kolonize edilmesi beklenmekte. Bu noktada projenin en önemli planları ortaya çıkacak. Projenin hikayesi aynı zamanda ELON kripto topluluğunu büyük borsalarda listelerini savunmak. Kripto piyasası oynaklığı ile karşı karşıya kaldığında korkusuz kalmaya teşvik ediyor.

Dogelon MARS nasıl çalışır?

Dogelon Mars, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen bir ERC-20 tokenidir. Uniswap’ta alabilir ve o borsadaki diğer kripto para birimleri için takas edebilirsiniz. Çoğu sahip, bunu bir blok zinciri cüzdanında saklar ve bazıları, topluluğun misyonunu yerine getirmeye yardımcı olmak için kripto dolandırıcılığı kurbanlarına token bağışlar.

Ekip, Dogelon Mars’ı genişletme planlarını açıkladı. 2022’nin sonlarında, yeni XELON yönetişim belirteci aracılığıyla kripto staking’in yakında planlanacağına dair proje duyurusu yapıldı. Geliştiriciler ayrıca bir NFT koleksiyonu üzerinde çalışıyorlar.

Dogelon MARS nedir? ELON coin nasıl alınır?

Dogelon MARS şu anda çok sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Dogelon MARS’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: OKX, MEXC, CoinTiger, KuCoin. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.