Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,545.85
-2.67
ETH
$1,757.44
-3.35
LTC
$93.35
+0.14
DASH
$61.77
-2.7
XMR
$161.83
+0.67
NXT
$0.00
-2.67
ETC
$20.23
-2.88
DOGE
$0.08
-2.63
ZEC
$35.94
-5.72
BTS
$0.01
-2.32

Ecomi Nedir? OMI Coin Ne İşe Yarar?

0 17

ECOMI, dijital koleksiyon ürünlerine odaklanan bir teknoloji şirketidir. Bu makalede kriptohaberler.net olarak “Ecomi nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Ecomi nedir? Ne işe yarar?

Dijital koleksiyon alanında Singapur merkezli bir teknoloji şirketi olan ECOMI, iki bileşenden oluşuyor. VeVe (ECOMI Collect) adlı uygulama tabanlı bir pazar yeri ve ECOMI Secure Wallet. VeVe, ECOMI’nin blokzinciri tabanlı dijital koleksiyon pazarıdır. Kullanıcıların sosyal ağ hizmeti üzerinden koleksiyonları paylaşmasına ve satın almasına olanak tanır. VeVe pazarına, kullanıcıların Warner Bros., DC Comics ve Cartoon Network gibi markalar tarafından üretilen birinci sınıf dijital koleksiyonları satın alabilecekleri ve sahip olabilecekleri Collect uygulaması aracılığıyla erişilebilir. Kullanıcılar, uygulamanın marketi aracılığıyla hem dijital sanat eserleri gibi ortak koleksiyonları hem de sınırlı sayıda üretilen silahlar gibi nadir olanları edinebilmekte. Kullanıcılar, VeVe topluluğu içinde akıllı telefonları aracılığıyla koleksiyon alışverişi yapabilirler.

ECOMI, dijital koleksiyonları, fikri mülkiyet sahiplerine dijital ortamda yeni gelir akışlarına erişim sağlayan yeni bir varlık sınıfı olarak görüyor. Oyun, dijital akış ve uygulama içi satın alma işlemleri milyarlarca dolarlık pazarlar haline geldi. Artan tüketici talebine ECOMI, kullanıcılara güvenli ve ekonomik hepsi birarada dijital platform sağlamayı hedefliyor.

OMI coin nedir?

OMI coin Ecomi’in yerel tokenidir. ECOMI’ye özgü olan OMI tokenleri, ECOMI kripto ekosisteminde bir değişim aracı olarak kullanılmakta. Kullanıcılar, dijital koleksiyonlarını VeVe platformunda OMI tokenleri ile satın alabilir, satabilir ve takas edebilmekte. OMI ayrıca her işlemi kaydederek mülkiyetin izlenmesine yardımcı olur. VeVe uygulamasında OMI tokeni ile bir işlem onaylandığında, değişmez veriler herkese açık olarak depolanır. Dijital koleksiyonların bir kaydını tutmak, sahiplik ile ilgili anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Veve kullanıcıları, GoChain Explorer’ı kullanarak OMI işlemlerini de doğrulayabilirler.

OMI Cüzdanları

Sıcak cüzdanlar olarak da bilinen çevrimiçi cüzdanlara bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir. Ek olarak kullanıcılar, onlar için OMI tokenlerini yönetmek için platformu kullanır. Çevrimiçi cüzdanlar, küçük miktarlarda OMI tokenlerini depolamak veya düzenli alım satım yapmak için kullanır. İyi bir üne sahip, güçlü güvenlik ve veri koruma önlemleri olan bir hizmet seçmek önemlidir.

ECOMI’nin ayrıca, su geçirmez, katlanan ve rahat erişim için normal bir kredi kartı şeklinde gelen ECOMI Güvenli Depolama Cüzdanı adlı kendi soğuk cüzdanı vardır. Ayrıca ECOMI cüzdan internete bağlanmasa da cihazlarınıza kablosuz olarak bağlanabilmekte. Ayrıca, sağlam “geri yükleme ve kaybetme” işlevi, cüzdanınız bozulsa veya kaybolsa bile dijital varlıklarınızın güvende kalmasını sağlar.

Ecomi nedir? OMI coin nasıl alınır?

Ecomi şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Ayrıca projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Ecomi’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: OKX, Gate.io, BitForex. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.