Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,181.39
+0.35
ETH
$1,796.59
+1.92
LTC
$82.18
+1.94
DASH
$58.02
+2.39
XMR
$150.08
-2.03
NXT
$0.00
-6.34
ETC
$20.62
+3.83
DOGE
$0.08
+6.6
ZEC
$36.07
+3.8
BTS
$0.01
+0.96

Ultra Nedir? UOS Ne İşe Yarar?

0 25

Ultra nedir? Ultra (UOS), oyunlar ve bu oyunlarla ilgili içerikler için Blockchain teknolojisini kullanan merkeziyetsiz bir platformdur. Bu makalede Ultra nedir, ne sunmaktadır, UOS coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi sık sorulan soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, merak eden okurlarımız için hazırladık. Gelin birlikte inceleyelim.

Ultra nedir?

Ultra, video oyunları ve bu oyunlarla ilgili üretilen içerikler için bir Blockchain platformudur. Temelde Steam gibi dev şirketlerin oyun dünyasındaki tekelliğini kaldırmak için ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte proje, oyunculara, içerik üreticilerine ve oyun geliştiricilerine çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Ultra hem oyuncular hem de geliştiriciler için oyun dünyasını daha merkeziyetsiz ve adil yapmayı hedeflemektedir. Ayrıca, ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve esneklik gibi özellikleriyle Blockchain alanında öne çıkan EOS ağı üzerine inşa edilmiştir. Bu kapsamda aynı ağ içerisine inşa edilen bir yardımcı tokeni de bulunmaktadır. Bu kripto para biriminin adı UOS coin’dir.

Ultra ne sunmaktadır?

Ultra içindeki oyuncular, platformdaki anında oynanabilen oyunlardan faydalanabilmektedir. Çeşitli işlemler gerçekleştirerek UOS coin kazanabilmekte ve bu sayede pasif gelir elde edebilmektedir. Ayrıca, Ultra’da özel olarak yayınlanan oyunlara erişebilmekte ve satın alıp oynadıkları oyunları satabilmektedirler. Bununla birlikte, izledikleri reklamlar gibi çeşitli nedenlerle de kazanç elde etmektedirler. Geliştiriciler için ise platform, yüksek gelir ve reklamcılık üzerine yoğunlaşmaktadır. Ultra’daki geliştiriciler, oldukça başarılı pazarlama araçlarına erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca, kendi ürünlerini sattıklarında Steam gibi geleneksel ve merkezi platformlara göre %20 daha yüksek kâr payı alırlar. Bununla birlikte, Ultra’nın sunduğu çeşitli tavsiye ve ödül programlarıyla gelirlerini artırabilmektedirler. Yani geliştiriciler, Ultra’nın adil dağıtım yapısıyla yüksek oranda gelir elde edebilme avantajına sahip olmaktadır.

UOS nedir? Ne işe yarar?

UOS, masaüstü oyun yayınlama platformu Ultra’nın yerel kripto para birimidir. EOS Blockchain üzerinde çalışmaktadır. UOS’un birincil kullanım durumu merkeziyetsizliği sağlamaktır. Buna göre UOS sahipleri, platforma hangi oyunların geleceği gibi konularda çeşitli seçimlere katılabilmektedir. UOS’un ikincil kullanım durumu ise ödüllendirmedir. Buna göre kullanıcılar, Ultra platformuna verilen reklamları izleyerek UOS kazanmaktadır. Bununla birlikte platform, UOS ile ödül almak istemeyen kullanıcılar için farklı varlıkları da sunmaktadır. Ancak, Ultra içerisinde geliştiricilerin, oyuncuların ve influencer’ların ana gelir ve ödeme varlığı UOS’tur.

Ultra nedir? UOS nasıl alınır?

Ultra projesiyle ilgilenen yatırımcılar, internet üzerinden projenin uygulamasını indirebilmektedir. UOS coin satın almak için ise, tokenin listelendiği bir kripto para borsasına erişmeleri gerekmektedir. Mevcut olarak, BingX, KuCoin, Gate.io ve Bitrue UOS’u listelemektedir. İlgili yatırımcılar, bu borsalardan birine üye olmalı ve hesaplarını doğrulamalıdır. Bunun ardından cüzdanlarına UOS coin paritelerine uygun bir varlık yatırmalı ve token için alım emri vermelidir. Altcoin, bu şekilde satın alınabilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.