Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,181.39
+0.35
ETH
$1,796.59
+1.92
LTC
$82.18
+1.94
DASH
$58.02
+2.39
XMR
$150.08
-2.03
NXT
$0.00
-6.34
ETC
$20.62
+3.83
DOGE
$0.08
+6.6
ZEC
$36.07
+3.8
BTS
$0.01
+0.96

Gold Secured Currency Nedir? GSX Coin Ne İşe Yarar?

0 14

Gold Secured Currency, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenler (NFT) oluşturulan özel bir blok zinciri olarak tanımlanmaktadır. Bu makalede kriptohaberler.net olarak “Gold Secured Currency nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Gold Secured Currency nedir? Ne işe yarar?

Gold Secured Currency (GSX), Apollo Fintech’in düzenli istikrarlı para birimleri normuna aykırı olan projedir. Zamanla değeri sürekli artan ilk sabit paradır. GSX, Apollo Fintech’in üretiminden onu destekleyen varlık olarak altınla güvene dayalıdır. Apollo Fintech, Zimbabwe’de çok sayıda diğer değerli metallerle birlikte altın madenciliği için 3.700 dönümden fazla alana sahiptir. Ek olarak GSX, altının, diğer değerli metallerin ve madencilik arazisinin artan desteğinden faydalanacak.

Desteklenen varlıklar biriktikçe, GSX’in değeri de artacak ve bu da arka varlıkların önünde kalmasını sağlayacaktır. GSX, sabit paraların istikrarını, kripto para birimlerinin büyümesini ve bir yatırım parası olarak değerini birleştirir. Tüm bu unsurları birleştirmek, onu tüm zamanların en iyi kripto yatırımları arasında yapar.

GSX coin nedir?

GSX coin Gold Secured Currency’in yerel tokenidir. Token, esas olarak, değeri diğer varlıklara kıyasla her zaman artacak şekilde inşa edilen, güvene dayalı bir kripto paradır. Ayrıca merkeziyetsiz platformu kullanarak, ticaret bilgilerini özel ve gizli tutabilmekte. Ek olarak GSX token sahipleri, altın ve platin madenciliği sırasında elde edilen karlardan temettü alırlar.

Gold Secured Currency nasıl çalışır?

Bir sahibinin eşit miktarda altın için 200.000 $ değerinde GSX kripto parası varsa GSX kullanılabilmekte. Sahipler, para birimini destekleyen tüm varlıkların kısmi mülkiyetine sahip olma lüksüne sahiptir. Bu da onu karlı bir yatırım haline getirir. Varlıklar, madencilik ekipmanları, arazi, rafineriler, şirketler ve altının kendisi de dahil olmak üzere tüm değerli metalleri içerir. Tüm faktörler göz önüne alındığında, topluluk, öngördüğü karlar için GSX’i satın alma moralini elde edecekti.

Merkeziyetsiz alan, tüm kullanıcılara taahhütleri için gizlilik ve güvenlik sunar. Apollo Fintech, tüketicilerin rahatlığı için sahiplerinin GSX’i diğer kriptolarla takas edebilecekleri borsaları arttıracak.

Gold Secured Currency nedir? GSX coin nasıl alınır?

Gold Secured Currency şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Ayrıca projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Gold Secured Currency’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: CoinTiger, XT.COM. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.