Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,366.68
+6.04
ETH
$1,813.45
+5.56
LTC
$92.02
+6.91
DASH
$57.92
+5.71
XMR
$157.93
+2.55
NXT
$0.00
+6.04
ETC
$20.83
+5.58
DOGE
$0.08
+5.69
ZEC
$37.41
+4.44
BTS
$0.01
+3.08

Binance Duyurdu: 10.000 Dogecoin Dağıtılacak!

0 23

Binance Gift Card’ın birinci yıl dönümünü kutlamak için Binance, tüm katılımcılar için 10.000 Dogecoin’lik (DOGE) ödül havuzunu duyurdu.

Binance, 10.000 Dogecoin dağıtılacak

Lider kripto borsası, Binance Gift Card’ın birinci yıldönümünü kutlamak için 10.000 DOGE’lik hediye dağıtacağını duyurdu.

Belirtilen gereksinimleri karşılayan yeni kullanıcılar, 7.000 DOGE ödül havuzunu paylaşma hakkına sahip olacak. Diğer yandan, mevcut kullanıcılar, 24 Temmuz gece yarısından itibaren 3.000 DOGE ödül havuzunu paylaşacak. Ancak, kullanıcıların bu tarihten itibaren 3.000 DOGE’lik ödül havuzuna katılmaları için sadece 24 saatti var.

Binance, Binance Savings’e ilk kez kaydolan Dogecoin kullanıcıları için ödülleri tanıttı

Borsa hafta boyunca bir dizi ödüllü etkinliğin duyurusunu yaptı. Bunlardan biri, Binance Savings’e ilk kez kaydolan Dogecoin kullanıcılarına özel ödüllerdi. Binance ayrıca, kullanıcıların stake üzerinden %10’a varan APY kazanmalarını sağlayan yeni stake havuzlarını başlattı. Ancak Binance’in duyuları Twitter topluluğundan tepki aldı. Bunun nedeni, Dogecoin’in PoW kullanmasına rağmen staking etkinliklerinde yer alması. Binance daha sonra POW kullanan Dogecoin gibi kısa süre önce açıklanan stake programına yatırılan kripto paraların borsada kalacağını ve daha fazla getiri elde etmek için ödünç verilmeyeceğini açıkladı. Borsa bu konuda kullanıcılarını haklı buldu.

Dogecoin, sahtekarlıklar konusunda uyarıyor

Binance’in duyurusunun ardından Dogecoin dolandırıcılık sahtekarlıkları konusunda bir uyarı yayınladı. Dogecoin’in arkasındaki ekip kendisini bu tür tokenlerden tamamen ayırıyor. Ekip Twitter’dan yaptığı açıklamada topluluğa şunları iletti:

Son dokuz yılda hızla gelip giden birçok token oldu. 1 Dogecoin = 1 Dogecoin ve kendi Blockchain olan ve herhangi bir token ile doğrudan ilişkili olmayan yalnızca bir Dogecoin var. Sahtekarlardan sakının.

Diğer yandan, popüler bir Dogecoin odaklı Twitter hesabı olan Mishaboar, Dogecoin Ödeme Kanalı üzerinde iki taraf arasında neredeyse anında ücretsiz Dogecoin ödemelerine izin verecek devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. Mishaboar, ödeme kanallarının Dogecoin ücretinin yalnızca bir kez ödenmesini sağlayacağını söylüyor. Aynı zamanda, kilitli Dogecoin’in harcanmasına izin vereceğini açıklıyor.

Ödeme kanalı sayesinde, günlük alışverişler daha hızlı ve maliyetsiz hale geliyor. Dogecoin ekibi ayrıca, Perşembe günü, güvenlik güncellemelerini ve ağ verimliliğindeki değişiklikleri tanıtan Core 1.14.6 yükseltmesinin yayınlandığını duyurdu.

Yeni sürüm, Dogecoin daha fazla güvenlik ve verimlilik getiriyor. Bu arada, geliştiriciler güvenlik düzeltmeleriyle birlikte ücret yapısını ve diğer özellikleri de değiştirdi. Örneğin, önerilen ücret sınırı 1 DOGE’den 0,01 DOGE’ye düştü. Diğer değişiklikler arasında bir cüzdan yedekleme dizini yapılandırması ve maksimum addnode kaydı sayısının 800 ile sınırlandırılması yer aldı. kriptohaberler.net olarak ayrıntıları bu bu makalede ele aldık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.