Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,523.84
+5.53
ETH
$1,820.53
+5.31
LTC
$92.62
+6.39
DASH
$58.32
+4.93
XMR
$157.03
+1.89
NXT
$0.00
+5.53
ETC
$20.88
+4.56
DOGE
$0.08
+5.76
ZEC
$37.30
+2.64
BTS
$0.01
+4.55

300FIT Network Nedir? FIT Ne İşe Yarar?

0 37

300FIT Network nedir? 300FIT Network, token ödüllerini, sağlık kayıtlarına göre dağıtan, spor ve fitness odaklı bir Blockchain platformudur. Bu makalede 300FIT Network nedir, ne sunmaktadır, FIT coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, merak eden okurlarımız için hazırladık. Gelin birlikte inceleyelim.

300FIT Network nedir?

300FIT Network, Ethereum tabanlı bir Blockchain projesidir. IUwell’in Kişisel Sağlık Kaydı (PHR) iş bilgisiyle token ödüllerini birleştirmektedir. Aynı zamanda spor ve fitness alanındaki ünlü kişiler için bir finans platformudur. Samsung Health’in içerik sağlayıcısı olan ‘300kcal’ bir milyon benzersiz kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. 300FIT, bu içerik sağlayıcısından yararlanan etkileyici marka pazarlama çözümleri sunmaktadır. Projenin ayrıca Ethereum üzerinde ERC-20 akıllı kontratıyla oluşturulan FIT isimli bir yardımcı tokeni bulunmaktadır. Profesyonel sporcular ve kullanıcılar, platform aracılığıyla para kazanabilmektedir. Ayrıca kullanıcılar, bahsi geçen sporcuların antrenmanlarından yararlanabilmektedir. 300FIT’e ulaşmak için, Google Play Store’da yer alan uygulamayı indirerek erişilebilmektedir.

300FIT ne sunmaktadır?

300FIT; fitness üyeleri, madalya sahipleri, profesyonel sporcular gibi kişilerin bir araya geldiği tek platformdur. Projenin Blockchain üzerine inşa edilmesi de öne çıkan bir özelliktir. 300FIT Network’ün arkasındaki ekibin Mevcut olarak 100’ün üzerinde projesi yer almaktadır. Ayrıca, ekibin içinde fitness ve spor uygulamalarında yıllarca çalışmış isimler bulunuyor. Mevcut olarak Samsung’un sağlık ve spor uygulaması Samsung Health ile entegre olması, projenin dikkat çekmesini sağlamaktadır. Platform, Blockchain felsefesine uygun bir biçimde merkeziyetsiz bir biçimde yönetilmektedir. Ek olarak, kullanıcılarına pasif gelir özelliği sunmaktadır.

FIT nedir? Ne işe yarar?

FIT coin, 300FIT Network platformunun yardımcı tokenidir. Temelde Ethereum üzerinde çalışan bir ERC-20 kripto parasıdır. FIT coin’in platform içerisinde çeşitli kullanım durumları bulunmaktadır. Bunlar arasında merkeziyetsizliği sağlamak başta gelir. Buna göre FIT coin sahipleri, platformun yönetiminde alınan kararlarda oy hakkına sahiptir. Bunlar arasında içerik oluşturucuyu (influencer) belirlemek gibi oylamalar yer almaktadır. Ağda kullanıcılar, influencer’lar, reklam verenler ve tedarikçi olmak üzere 4 taraf bulunmaktadır.

Kullanıcılar, platformda yer alan görevleri tamamlayarak FIT coin ödülleri kazanabilmektedir. İçerik üreticileri olan sporcular, antrenman içeriği oluşturarak ve takipçileriyle etkileşime geçerek para kazanabilmektedir. İçerik oluşturucuların paraları, çoğunlukla platformun kullanıcıları tarafından gelmektedir. Tedarikçiler, 300FIT içerisindeki 300’den fazla pazarda ürün satışı gerçekleştirebilmektedir. Ürün satmak isteyen tedarikçiler, FIT coin ile ödeme yapmak zorundadır. Son olarak, platform reklamcılık sektörünü de düşünmektedir. Buna göre reklamcılar, FIT coin ödemesi yoluyla influencer’lara ve platforma reklam verebilmektedir.

300FIT nedir? FIT coin nasıl alınır?

300FIT Network, şu an için yalnızca tek bir kripto para borsasında işlem görmektedir. Buna göre ilgili yatırımcıların, tokenin listelendiği Bithumb borsasına erişmelidir. Bunun ardından borsada bir hesap açmaları ve bu hesabı doğrulamaları gerekmektedir. Böylece yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırabilmekte ve FIT coin’i satın alabilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.