Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,583.11
+0.91
ETH
$1,798.58
-0.88
LTC
$90.13
-2.14
DASH
$56.72
-1.97
XMR
$158.82
+0.84
NXT
$0.00
+8.68
ETC
$20.39
-2.16
DOGE
$0.07
-1.7
ZEC
$37.34
+0.7
BTS
$0.01
-1.4

“Büyük Tufan Geliyor” Efsane İsim: Bitcoin ve Bu Coin’lere Bakın!

0 21

Yükselen enflasyon ve yükselen faiz oranları küresel piyasalara gergin hisler göndermeye devam ediyor. Ancak ünlü yazar Robert Kiyosaki, asıl sorunun” tahvil piyasasında olup bitenler olduğunu söylüyor. Doların patlamak üzere olduğunu söyleyen uzman, Bitcoin, Solana ve bir dizi altcoin’i tavsiye ediyor.

Robert Kiyosaki, tahvil piyasasının çökmek üzere olduğunu söylüyor

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, hisse senedi ve tahvil piyasaları hakkında birkaç yeni tahminde bulundu. Ünlü yazar Cumartesi günü Twitter’dan bu ortamdan altın, gümüş ve daha düşük seviyelerinden Bitcoin satın alacağını söyledi:

ABD tahvil piyasası çöküyor. 1788’den bu yana en büyük tahvil çöküşü… Tahvil piyasaları borsadan daha büyük. Şimdi daha fazla altın, gümüş alıyorum ve Bitcoin’in düşmesini bekliyorum.

Kiyosaki ayrıca, Çin’in emlak piyasasının da çökmekte olduğunu vurguluyor. Finans uzmanı “Çin’de 90 milyondan fazla boş apartman dairesi” olduğuna dikkat çekiyor. Aynı gün bir diğer tweet’te şunları açıkladı:

Borsa izleyen kaybedenler. Asıl sorun tahvil piyasasında. Tahvil piyasası, borsadan 40 kat daha büyük. Lütfen hisse senetlerine değil tahvillere dikkat edin. Büyük kaza gelecek.

Ünlü yazar Bitcoin ve bu altcoin’leri tavsiye ediyor

Robert Kiyosaki, Nisan ayında hiperenflasyon ve depresyon konusunda endişelerini dile getirdi. Ayrıca dünya tarihinin en büyük balonunun içinde olduğumuzu defalarca söyledi. Aynı zamanda, Mart ayında ABD doların patlamak üzere olduğunu tahmin ederek yatırımcılara Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) almalarını tavsiye etti. Ünlü yazar bu tarihte Twitter’dan şunları dile getirdi:

Will Smith, Oscar’da Chris Rock’ı tokatladı. Biden dünya sahnesinde Putin’i tokatladı. Zehirli erkeklik. Dünyanın başı dertte. Ulusal borç çatıdan geçecek. Biden enflasyona neden oluyor ve Putin’i suçluyor. Dolar patlamak üzere. Üçüncü dünya savaşından önce daha fazla altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum ve Solana satın alın.

Altın, Kiyosaki’nin en temel tavsiyesidir. Değerli metal, yüzyıllar boyunca güvenli liman varlığı olmuştur. Kiyosaki’nin tavsiye ettiği bir diğer varlık gümüş, tıpkı altın gibi bir değer deposu ve yükselen faizlere ve enflasyona karşı bir koruma görülmektedir. Bitcoin ise Kiyosaki’nin uzun zamandır dilinde olan bir diğer güvenli liman. Ancak ünlü yazar Bitcoin’i daha düşük seviyelerden satın almayı bekliyor.

Robert Kiyosaki, bu seviyeden Bitcoin satın alacağını söylüyor

Kiyosaki birkaç kez daha fazla satın almak için Bitcoin’in dibe vurmasını beklediğini söyledi. Geçen ay, satın almadan önce BTC fiyatının 1.100 doları test etmesini beklediğini açıkladı. Bu ayın başlarında, fiyatlar düştüğü için indirimli satın almak için bekleyen nakit pozisyonunda olduğunu söyledi. kriptohaberler.net‘dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin (BTC) 24 Temmuz’da 22.750 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.