Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$28,205.82
+0.51
ETH
$1,795.86
+1.55
LTC
$81.40
+0.8
DASH
$57.50
+1.31
XMR
$153.99
+0.52
NXT
$0.00
+0.51
ETC
$20.50
+3.33
DOGE
$0.08
+3.98
ZEC
$35.70
+2.35
BTS
$0.01
-1.7

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Bu Borsaya Fena Kızdı! 

0 37

İsabetli Bitcoin tahminleriyle tanıdığımız Peter Brandt ve Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) arasında kısa bir Twitter tartışması oldu. Peter Brandt Binance CEO’sunu ezdi. CZ ‘Sakin ol Peter’ yanıtını verdi.

Brandt ile Zhao atışması nasıl başladı

Kripto para alanında asla drama sıkıntısı olmaz. İnsanları dava eden, kendi kendini ‘Satoshi’ ilan eden Craig Wright değilse, en iyi CEO’ları ve geliştiricileri meşgul eden traderlar ve yatırımcılardır. Bu sefer, son 30 yıldır tanınmış bir hisse senedi, forex, kripto traderı olan Peter Brandt ile Binance CEO’su CZ arasında bir tartışma gündem oldu.

Her şey CZ’nin ‘Sahtekârlık güveni kaybetmenin hızlı bir yoludur’ tweet’ini atmasıyla başladı. Temel olarak, bu, genellikle dürüst olmayan kişilerin, er ya da geç kurban olarak güvenilmez hale gelmelerini belirtiyor. Ayrıca, birileri tarafından kişisel çıkarları için kullanıldıklarını anlamaları olarak algılanması mümkün.

kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere, Peter Brandt, Binance ve CZ’ye karşı takıntılı bir tavrı var. İlginç bir şekilde, kripto endüstrisindeki bazı insanlar genellikle Binance borsasını ve CEO’sunu dürüst olmamakla suçluyor. Birkaç hafta önce trader Peter Brandt, Binance’i müşteri tekliflerinin yanlış verildiği davaları örtbas etmekle itham etti.

Bitcoin kahini Peter salvo atıyor

CZ’nin tweet’inin ardından Peter Brandt, dışarı çıkıp ona ateş etmeye karar verdi. Brandt, alaycı bir şekilde, ‘Bunu deneyimlerinden öğrendiğine şüphe yok’ dedi. Ünlü trader, böylece Changpeng Zhao’nun dürüst olmadığını ima etti. Dahası, dürüst olmayan insanların başkalarının güvenini kaybettiğini deneyimlerinden öğrendiğini belirterek, güveni kaybettiğini iddia etti.

Peter Brandt’ın CZ’nin tweetine verdiği yanıt, daha önce Binance ve CZ’ye yönelttiği yukarıda bahsettiğimiz suçlamalara doğrudan bir referanstı. Bununla birlikte CZ, bu cevabın altında kalmadı ve hemen karşılık verdi. Ancak, Brandt küstah tavrına karşı alçakgönüllü bir şekilde şunları söyledi:

En iyi öğrenme, diğer insanların deneyimlerinden elde edilir.

Ayrıca Changpeng Zhao, popüler traderı “Sakin ol Peter’ diyerek, ortamı yumuşatmaya çalıştı. Topluluk ve takipçiler, Peter’ın yanıt verip vermeyeceğini merak ediyor. Bu yüzden tartışmanın daha ateşli veya mantıklı bir şeye dönüşüp dönüşmeyeceğini görmeyi bekliyor. Bu arada, Zhao’nun takipçilerinden bazıları tartışmaya ilişkin görüşlerini paylaştı. Bir kısmını CZ’ye katıldığını belirtirken, bir kısmı ise katılmadığını ifade etti. CZ de bunlardan bazılarına cevap verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.