Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Kripto Piyasası Toparlanırken, LUNA Yaklaşık %30 Yükseldi

0 3

Terra (LUNA) kripto piyasası toparlanırken yaklaşık %30 artış göstererek 25 milyar dolarlık piyasa değerine yeniden dokunmayı başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ukrayna – Rusya savaşı ortasında kripto piyasası dün önemli ölçüde gerilemişti. Biden’ın dün akşam yaptırımlara ağırlık veren konuşmasının ardından, piyasalar kayda değer bir toparlanma yaşadı ve Bitcoin 34.300 dolarlık dip seviyesinden 39.700 dolara kadar yükseldi. Altcoinlerin yükşeline ise yaklaşık %30’luk kazancıyla LUNA liderlik etti. LUNA piyasa değerini yeniden 25 milyar dolar seviyesine taşımayı başarırken, 68 dolara kadar yükselmeyi başardı. RSI 72’yi gösterirken LUNA, yerel zirvesi olan 68 dolardan bir miktar düşüş yaşadı ve yayın saati itibariyle 64.81 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu haftanın başında, Luna Foundation Guard’ın (LFG) UST için ek bir güvenlik katmanı olarak Bitcoin cinsinden bir rezerv oluşturacağını söylemesi ve 1 milyar dolar toplamasının ardından LUNA ivme kazanmıştı. LUNA, düşüşün ardından da yükseliş ivmesini koruyarak yükselmeye devam etmeyi başardı. 

Kaynak: Coinkolik

Leave A Reply

Your email address will not be published.