Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Ripple-SEC Davasıyla İlgili Cryptolaw Kurucusundan Açıklama Geldi

0 15

Ripple-SEC davasında yakında gerçekleşmesi beklenen anlaşmayla ilgili olarak, Cryptolaw kurucusu John Deaton, önümüzdeki 30 gün içinde bir anlaşma olmayacağı açıklamasında bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mevcut olumlu gelişmeler göz önüne alındığında, Ripple-SEC davası istikrarlı bir şekilde ilerliyor gibi görünüyor.

Fox gazetecisi Eleanor Terrett’in yakın tarihli bir tweetine göre, SEC, davayı kazanma ihtimaline inancını kaybediyor. Terrett, Twitter’dan konuyla ilgili şunları söyledi;

“Görünüşe göre SEC’deki personel bile Ripple’a karşı davayı kazanacaklarından emin değil. SEC’e yakın bir kaynak bana Hester Peirce’in özel olarak SEC’in beklediği sonucu alamayacağını düşündüğünü söyledi.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse daha önce Ripple’ın mahkemeden bazı kararlar beklediğini belirtmişti. Mahkeme, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple’ın savunmasını karşılık hamlesine henüz karar vermedi.

Davanın nasıl sonuçlanacağı her iki taraftan da merakla bekleniyor.

XRP dostu Avukat Jeremy Hogan, Ripple-SEC davasının 26 Ağustos ile 18 Kasım arasında sona erebileceğini tahmin ediyor. Hogan, uzlaşma görüşmelerinin ise Nisan veya Mayıs aylarında gerçekleşebileceğine belirtti. En son birkaç ay önce gerçekleşen uzlaşma görüşmesinin başarısız olduğunu ve bir sonraki uzlaşma zamanının arabuluculukla olacağını belirtti.

Kaynak: Coinkolik

Leave A Reply

Your email address will not be published.