Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Bugün O 12 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

0 31

30.000 dolarlık çizginin altında birkaç gün daha geçirdikten sonra, Bitcoin sonunda bu seviyenin üzerine çıktı. Hatta saatler içerisinde 31.000 dolara meydan okudu. Çoğu altcoin de bugün biraz yeşilde ve XRP, büyük altcoin’ler arasında en çok değer kazanan olarak öne çıkıyor. Fiyattan bağımsız olarak bakıldığında, ağlarda da pek çok yeni gelişme göze çarpıyor. Ayrıca borsa listelemeleri de öne çıkıyor. İşte bugün altcoin piyasasında yaşanacaklara dair bir liste…

Bugün, 12 altcoin için önemli gelişmeler var: İşte liste

Minter Network (BIP), STEPN’i (GMT) BIP çifti ile listeliyor.Bitforex, Luffy’i (LUFFY) USDT çifti ile listeliyor.SUB FINANCE LAB (SFX), Spaces NFT metaverse’ünde arazi sahipliğini temsil eden OwnerNFT’lerin halka açık satış sürecini başlattı.MEXC Global, THORWallet DEX’i (TGT) USDT çifti ile TSİ 11’de listeledi.BitMart, Aerovek Aviation’ı (AERO) USDT çifti ile listeliyor.

Ripple, SHIB'i Unutun: Bu 3 Altcoin Yaza Damga Vurabilir!

MEXC Global, Giftedhands’i (GHD) USDT çifti ile TSİ 13’te listeledi.ZoidPay (ZPAY), ağın birinci fazına ait havuzu yeni versiyonuna geçiriyor.Voyager Token (VGX), The Voyager uygulamasında bir güncelleme gerçekleştirecek. Uygulama, bir süreliğine bakım modunda olacak ve ticaret kısa süreliğine askıya alınacak.Ownly (OWN), Bicol Blockchain buluşmasına katılıyor.BTCEX, NOMADLAND’i (NOMAD) USDT çifti ile TSİ 12’de listeledi.Casper Network (CSPR) ve Alchemy Pay (ACH), TSİ 14’te Twitter Spaces üzerinden bir yayın gerçekleştirecek.TraDAO (TOD), Trava Finance (TRAVA) ile bir röportaj gerçekleştirecek.

Piyasada son durum nedir?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para piyasası aylardır yükseliş durumunda değil, ancak geçen hafta BTC’nin bir noktada 25.300 dolara düşmesiyle durum daha da kötüleşti. Sonra toparlansa da, borsalara büyük miktarda BTC yatırıldığına dair raporların ardından dün 28.500 dolara bile düştü. Bununla birlikte, boğalar bu noktada hızlandı ve Bitcoin’in yörüngesini tersine çevirdi. Birkaç saat içinde varlık 30.000 doların üzerine çıktı ve 31.000 dolara yaklaştı. Bu seviyeyi aşamasa da Bitcoin hala 30.000 doların üzerinde işlem görüyor ve piyasa değeri 575 milyar dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.