Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Gelecek Haftalarda Fiyatını Katlayacak 2 Altcoin Belli Oldu!

0 25

Ethereum (ETH) ve en güçlü rakiplerinden ikisi, popüler bir Twitter analistine göre önümüzdeki haftalarda harekete geçebilir. Altcoin piyasası son haftaları toparlanarak geçirdikten sonra mevcut seviyeler destek olarak doğrulandı. Birkaç fiyat tahmini için teknik analizlere göz atalım…

Altcoin analisti, Solana ve Avalanche için ralli beklentilerini paylaşıyor

Pentoshi lakaplı Twitter analisti, 553.200 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX) radarında olduğunu bildiriyor. Kripto analistine göre, iki ETH rakibinin önemli bir destek bölgesinden alıcı bulmasının ardından hem AVAX hem de SOL’un ralliye başlaması beklenebilir.

Yazma sırasında, SOL son günde %8’in üzerinde düşüşle 49.28 dolardan işlem görüyor. 23 Mayıs’ta kısa süreliğine toparlandıktan sonra bugün düşüşe geçti. Son fiyat hareketleriyle birlikte geçen haftadan bu yana olan değer kaybını %10’un üzerinde çıkardı. Sıradaki teknik seviyeler için analist yukarıdaki grafiği takip ediyor.

AVAX ise şu anda bir önceki güne göre yaklaşık %11 düşüle 28.35 dolardan işlem görüyor. Bir süredir 30 doları destek olarak korumakta zorlandı. Son düşüşle birlikte, geçen haftadan bu yana %20’den fazla değer kaybetti. Kasım ayında AVAX fiyatının 146.22 dolarla ATH yaptığını görmüştük.

Analist son olarak Bitcoin tahminlerini güncelliyor

Pentoshi, önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in piyasayı domine edeceğini ve yaklaşık 36.000 dolarlık hedefine tırmanacağını tahmin ediyor.

Bitcoin, yazım sırasında 29,282.31 dolardan işlem görüyor. Geçen haftadan bu yana %4 değer kaybetti. 24 Mayıs’ta hafif bir düşüşle 30 bin doların altına geriledi.

Rusya’dan kritik madencilik kararı

Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Rusya parlamentosunun alt kanadındaki yasa koyucular da maden işletmecileri için özel bir sicil nosyonundan vazgeçtiler. Bir aydan kısa bir süre içinde, Rus parlamentosunda bir kripto madenciliği yasa tasarısı taslağı, madencilik operatörlerinin özel bir sicile katılma zorunluluğu ve kaydolan herkes için bir yıllık vergi affı gibi birkaç önemli noktayı kaybetti. Sonuç olarak, madenciliğe başlamak için kripto madenciliği firmalarının tek mal sahibi veya serbest meslek sahibi olarak kayıt yaptırması gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.