Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

SHIB Metaverse ile İlgili Önemli Duyuru Yaptı: İşte Tarih!

0 34

Shiba Inu ekibi, SHIB: The metaverse programının ödül dağıtım sözleşmesinde bazı ayarlamalar yaptığını duyurdu. Metaverse’de LEASH kilitleme ödülleri yakında mevcut olabilir. İşte tarih ve ayrıntılar…

SHIB Metaverse arazi ödülleri ne zaman geliyor?

Resmi bir Shiba Inu blog gönderisine göre, arazi etkinliği satışlarından elde edilen ödüller 2 Temmuz’a kadar yatırımcılarına sunulabilir. Blog gönderisinde, Shiba Inu ekibi arazi etkinliği satışlarından elde edilen fonların %3’ünü kullanıcılar arasında dağıtma sözünü hatırlattı. LEASH’i kilitleyen ve erken erişimin ilk iki aşaması olan herhangi bir arazi için teklif verenler ödüllerine 2 Temmuz’a kadar kavuşacak.

Bununla birlikte, şu anda Kamu Satışı etkinliğinde olan arazi satışı devam ederken, Shiba Inu ekibi, satışlar ciddi bir şekilde sonuçlanmadığında program katılımcılarının gecikebileceğine ve hayal kırıklığına uğrayabileceğine inanıyor. Blogun bir kısmında şunları söyleniyor:

Bu güncellenmiş sözleşme, ödüllerin satılmasına gerek kalmadan kilidinin açılmasını sağlıyor. Ödüller, tüm kullanıcılar için ve şu anda 2 Temmuz 2022 olarak belirlenen varlıklarını kilitleyen herkes için adil olmak gerekirse, kilitleme ödülleri için 90 gün sona erdikten sonra sunulacak.

LEASH Locker Program

Shiba Inu ekibinin, LEASH ve Shiboshi yatırımcılarına, ilk iki aşama olan “Bid” ve “Holders” etkinliğinde arsa satın almalarına izin verilmeden önce metaverse web sitesindeki bir havuzda varlıklarını kilitlemelerini istemişti. İlk iki etkinlik sona ermiş olsa da, arazi satışı şu anda kamu satışına açıktır. LEASH ve Shiboshi’lerini kilitleyen kullanıcılar, arazi satışından elde edilen fonların %3’üne hak kazanır. Ödül, her kullanıcının kilitlenen LEASH miktarına ve varlıklarının kilitlendiği toplam süreye bağlı olarak bir ödül alması beklenerek BONE olarak dağıtılacaktır.

SHIB Metaverse ile İlgili Önemli Duyuru

SHIB Metaverse hakkında bilmeniz gerekenler

Shiberse, Shiba Inu ekosisteminin metaverse projesidir. Duyuru, ormanın ortasında dişlerinde çekiç olan bir Shiba Inu köpeğinin görseli ile geçtiğimiz ayalarda yapıldı. Shiberse, Shiba Inu’nun ekosistemine metaverse ekleme planlarından yılın ilk sürümü olacak. Ayrıca, projenin GameFi ve NFT’lere giriş yapmasını sağlayacak ortaklıkları da bulunuyor.

Bunun dışında, kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere Shiba ekosistemi 3 önemli projeye odaklanmaktadır. Projelerin lansmanların SHIB fiyatında beklenen etkiyi sağlamıştı.

Shiba Inu %5 toparlandı

Shiba Inu’nun fiyatı, 0,0000106 ile 0,0000113 dolar arasındaki dar bir aralıkta konsolidasyonda kalmaya devam ediyor. Yazının yazıldığı sıralarda, Shiba Inu, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yaklaşık %3 artışla 0.00001116 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu, bu metrik sayı büyümeyi yansıttığından, günler içinde binlerce yatırımcı ekledi. WhaleStats’a göre, toplam SHIB yatırımcı sayısı şu anda 1.175.890.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.