Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Shiba Inu (SHIB)’da Alım Çılgınlığı: Yüzde 880 Arttı!

0 32

Shiba Inu (SHIB), 21 Haziran’da %45’ten fazla artarak 0.000012 dolara ulaştı. Bu esnada, son zamanlarda görülmeyen bir alma baskısı ile karşı karşıya kaldı.

Shiba Inu balina işlemleri, alım baskısı ortasında %880 arttı

IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu balinaları veya büyük cüzdanlar, işlemlerin son 24 saatte %888 artmasıyla tekrar harekete geçti. Büyük işlem dalgalanmaları, tipik olarak, satın alan veya satan balinaların artan etkinliğiyle bağlantılıdır. İşlem genellikle 100.000 dolardan fazladır.

WhaleStats’ın ilk 100 Shiba Inu balinasına ilişkin analizi, kripto balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girdiğini gösteriyor. Böylece, büyük işlemlerin sayısında artışa yol açması nedeniyle aktif adreslerde %16,67’lik artış kaydedildi. Balinaların işlem hacimleri son 24 saatte sırasıyla %27,78 ve ortalama %17,94 arttı.

Shiba Inu (SHIB)'da Alım Çılgınlığı

SHIB, piyasadaki satışa rağmen yeşilde kalıyor

CoinMarketCap’e göre, Shiba Inu yazım sırasında 0,00001 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte piyasadaki düşüşe rağmen yükselişteydi. Bitcoin ve altcoin piyasası, artan durgunluk korkuları arasında başka bir düşüşle karşı karşıya. Shiba ise yeşilde işlem gören birkaç altcoin’den biriydi. Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın bu başarı hakkında söyleyecekleri var…

Son yükseliş, herhangi bir önemli katalizör tarafından tetiklenmese de, Shiba Inu yatırımcıları Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın güven verici sözlerinden ilham almış olabilir. 18 Haziran’daki bir tweet dizisinde Shytoshi Kusama şunları yazdı:

Son olarak, işler tüm cephelerde oldukça iyi ilerliyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde üzerinde çalıştığımız şeylerin meyvelerini verdiğini, neye benzediğini görmeye başlayacaksınız. Shib’in (ve dünyanın) buna en çok ihtiyacı olduğu zaman.

94 milyon SHIB yandı

Shibburn Twitter hesabına göre, son 24 saat içinde yapılan 16 işlemde 94.260.759’dan fazla SHIB yandı.

En son Shiba Inu haberleri

kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, yeni piyasaya sürülen 200 sınırlı üretim saatinin artık Shiba ve diğer kripto paralar ile BitPay aracılığıyla satın alınabileceğini belirtti.

Bu arada, popüler Avrupa havayolu şirketi Vueling, uçak bilet ödemlerin SHIB kabul edeceğini duyurdu. Uçak bileti fiyatları Euro cinsinden listelenmektedir. Böylece Vueling müşterileri, Bitpay’in desteklediği Shiba dahil 13 kripto para birimi ile ödeme yapabilecek.

Bu son gelişmeler, Shiba için büyüyen kullanıcı tabanının yanı sıra popülaritesinde bir artışa işaret ediyor. Böylece, Shiba sadece bir meme coin yerine gündelik hayatta kullanılan bir para birim haline geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.