Son dakika kripto para haberleri!
BTC
$27,545.85
-2.67
ETH
$1,757.44
-3.35
LTC
$93.35
+0.14
DASH
$61.77
-2.7
XMR
$161.83
+0.67
NXT
$0.00
-2.67
ETC
$20.23
-2.88
DOGE
$0.08
-2.63
ZEC
$35.94
-5.72
BTS
$0.01
-2.32

Bu 2 Metaverse Coin’e Dikkat: Türkler Onlara Oynuyor!

0 25

Kripto para piyasasının veri ve analiz kaynağı CoinGecko, Türk yatırımcıların bu 2 metaverse coin projesini takip ettiğini gösteriyor.

Türk yatırımcılar hangi metaverse coin projelerini takip ediyor

CoinGecko, Türkiye bölgesinde kripto para yatırımcılarının en fazla aradığı projelere ışık tutuyor. Bu veriler 16 Temmuz tarihine kadar olan aramaları içermektedir. Sıralama göz attığımızda, Türk yatırımcıların özellikle CEEK Smart VR (CEEK) ve STEPN Green Satoshi Token on Solana (GST-SOL) aramalarını yaptığını görüyoruz.

Türkiye’de en popüler kripto para birimi CEEK Smart VR oldu. Diğer yandan, STEPN’e güç veren Solana tabanlı kripto para birimi STEPN Green Satoshi Token on Solana (GST-SOL) ikinci sırada yer alıyor. Yazının devamında, bu projelerden son haberlere ve mevcut fiyat hareketlerine göz atalım.

CEEK nedir? Metaverse coin piyasası için neden önemli?

CEEK, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimlerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Misyonu, içerik oluşturucularına dijital araçlar sağlayarak yeni gelir akışları üretmelerini sağlamaktır. Metaverse projesi, uzun vadeli etkileşim için sanal dünyası aracılığıyla sanatçıları ve hayranları birbirine bağlar. Şirket özellikle, içerik üreticilerine çalışmalarından para kazanma konusunda yardımcı oluyor.

CEEK ayrıca Türkiye’den kullanıcılara özen gösteren bir projedir. 15 Temmuz’da yeni arazi satışlarının başladığı duyuruldu.

Bu arada CEEK, piyasa değerine göre en büyük 144.kripto para birimidir. Şu anda 0.3 doların hemen altında işlem görüyor. Metaverse coin, 2022 boğa piyasasının son ayı olan Kasım’da 1.20 dolar ile ATH seviyesini kaydetti. O zamandan beri %70’den fazla değer kaybetti. CEEK hakkında daha fazla ayrıntı için bu makaleye göz atabilirsiniz.

Web3 yaşam tarzı uygulaması: STEPN (GMT)

STEPN (GMT), Solana (SOL) Blockchain tabanlı kullanan bir kripto para birimidir. STEPN, kullanıcılarını harekete geçiren sosyal uygulamalardan biridir. Kullanıcılar ayrıca yürümek ve koşmak gibi aktivitelerle token kazanıyorlar. Web 3 projesi özellikle, milyonlarca kullanıcıyı daha sağlıklı bir yaşam tarzı izlemeye teşvik ederek fitness uygulamaları piyasasında devrim yapmayı amaçlamaktadır. Uygulama, kullanıcıların gerçekten egzersiz yaptığını bir GPS sistemiyle çözmektedir. Böylece, STEPN kullanıcıları spor yapmak için finansal olarak teşvik edilmektedir.

Projeden son haberlerde, önümüzdeki haftalara planlanan Ethereum’a genişleme haberleri yer aldı.

STEPN (GMT) şu anda 0.9388 dolardan işlem görüyor. Bugün %2’in üzerinde değer kazandı. GMT, Web3 konseptine öncülük eden projelerden biridir. Fiyatı bu yılın Nisan ayında 4.11 dolarla zirve yaptı. Şimdi bu seviyeden %70 indirimli işlem görüyor. kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere, proje geçen hafta merakla beklenen APE Realm duyurunu yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.