Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Wall Street Kurdu: Bitcoin’in Yanında Tercihim Bu Altcoin!

0 20

Orijinal Wolf of Wall Street, Jordan Belfort, Bitcoin’in (BTC) beklentilerinin ötesinde performans gösterdiğini söylüyor. Öte yandan, lider altcoin Ethereum (ETH) için olumlu yorumlarını da aktardı. İşte detaylar…

Bitcoin sıfıra gitmiyor

The Wolf of Wall Street filmine ilham veren borsacı Jordan Belfort, Yahoo Finance’in Crypto Mile ile ilgili yeni bir röportajında, çoğu kripto paranın hayranı olmadığını söylüyor.  Kripto paralardan gerçekten nefret ettiği zamanlarda, Bitcoin’in sıfıra gitmesi konusunda yanıldığını aktardı. Belfort, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Kripto paralardan gerçekten nefret ettiğim zamanlarda, 2017’de kripto hakkında söylediğim her şeyin arkasındayım. Tek bir şey dışında. Bitcoin’in sıfıra gitmesi konusunda yanılmışım.

Bu Listeye Dikkat: Türkler O Altcoin'lerin Peşinde!

Belfort’a göre kripto paraların var olması için iyi bir neden yoktu

2018’de Belfort, para kazanma planı dışında kripto paraların var olması için “iyi bir neden” olmadığını söyledi. Bugün, kuruş hisse senedi traderı, Bitcoin’in uzun vadeli sağlam bir oyun olduğuna inanıyor. Belfort, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bence şu anki sorun Bitcoin’e bakmanız. 12 aylık veya 24 aylık bir vadede görüş almamanız. Makul bir şansla, 24 aylık bir görüş alırsanız, neredeyse kesinlikle para kazanacağınızı düşünüyorum. Belki de değil. Ama bence üç, dört, beş yıllık bir görüş alırsanız şok olurum. Para kazanmadı çünkü temellerin gerçekten güçlü olduğuna inanıyorum. Sınırlı bir arz var ve enflasyon devam edip gittiğinden, zamanın bir noktasında Bitcoin ile daha çok bir mağaza değeri gibi ve daha az büyüme hissesi gibi ticaret yapmaya başladığı yeterli olgunluk olacak.

Analist, Bu 6 Altcoin İçin Tahminler Yaptı

“Wall Street Kurdu”, lider altcoin projesini övdü

Belfort, Bitcoin ile birlikte uzun vadeli yatırım için ikinci tercihinin lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) olduğunu söylüyor. Yazım sırasında Bitcoin 21.237 dolardan işlem görürken, Ethereum 1.370 dolardan el değiştiriyor. Bu sırada Ethereum’un yaşadığı elverişli piyasa durumu, Merge güncellemesinin raporlarını takip ediyor. Ekibin The Merge’in çok beklenen lansmanını test etme çabalarının bir parçası olarak, Ethereum’un Shadow Fork 9’u 14 Temmuz’da yayına girdi.

Dokuzuncu shadow fork, 6 Temmuz’da Proof-of-Stake’e başarıyla geçiş yapan Sepolia hard fork test ağı tarafından getirilen güncellemelerin ve sürümlerin fizibilitesini değerlendirdi. Shadow fork, bu güncellemelerin “daha yoğun bir ağ üzerinde test edilmesine izin verdi. ” Yol haritasında belirtildiği gibi, Ethereum geliştirme ekibi kripto topluluğundan bu yılın Eylül ayında tam Birleşmeyi beklemesini istiyor. Ancak, iç sorunlar ve öngörülemeyen koşullar nedeniyle bu tarihte bir değişiklik olması olası değildir. Goerli test ağının son test aşamasını barındırması bekleniyor. Bu 11 Ağustos için planlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.