Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Dikkat: Binance’e Bu Altcoin’den Devasa Miktarda Taşındı!

0 18

Devasa altcoin balinaları bugün yüklü miktarda Dogecoin taşıyor. Anonim balinalar kısa süre içinde yarım milyar Dogecoin’i Binance ve en büyük 20 cüzdan arasında paylaştırdı.

Anonim balinalar Binance’e yüklü miktarda Dogecoin gönderiyor

DogeWhaleAlert, son 24 saat içinde büyük postalar haline Dogecoin işlemleri tespit etti. Transferlerin büyüklüğü 780 milyon DOGE’ye ulaşırken ödenen gas ücreti oldukça düşüktü. Böylece haftanın başlarından bu yana genel olarak yaklaşık 4 milyar Dogecoin taşındı.

DogeWhaleAlert, son 24 saat içinde toplam 776 milyon Dogecoin’e ulaşan altı transfer keşfetti. Transferler 70 milyon ile 290 milyon arasında DOGE içeren postalar halinde gerçekleşti. En düşük işlemler toplam 72,3 milyon ve 74,3 milyon Dogecoin’di. En büyük işlem toplam 291 milyon Dogecoin içeriyor.

Dikkat çeken bir işlemde, anonim bir balina Binance’ye 24.846.214 dolar değerinde toplam 291.143.830 DOGE aktardı. Bir diğer işlemde, anonim cüzdanlar arasında 122.586.585 ve 108.369.665 arasında transfer gerçekleşti. DogeWhaleAlert’e göre, ilk 20 DOGE cüzdanı toplamda yaklaşık 255 milyon Dogecoin’e ulaşan üç işlem kaydetti. Bu arada, Binance’ye gönderilen 291 milyon DOGE için sadece 64.20 DOGE veya 5.48 dolar ödendi.

Robinhood ne kadar altcoin tutuyor?

Binance’de olduğu kadar, Robinhood’un cüzdanlarında tutulan Dogecoin’lerin miktarı da meme token için çok şey anlanıyor. Veriler şu anda Robinhood’un yatırımcıları adına 39.788.383.719 DOGE’ye sahip olduğunu gösteriyor. 3.377.516.528 dolar olarak tahmin edilen Dogecoin, meme coin’in mevcut arzının %29.99’unu oluşturuyor.

Dogecoin sosyal ilgisini kaybediyor, Shiba Inu bir adım öne geçiyor

İkinci en büyük kripto para birimi olan Shiba Inu, bu hafta başlarında takipçi sayısı bazında Dogecoin’i geride bıraktı. Resmi Dogecoin hesabının şu anda 3,43 milyon takipçisi var. Shiba Inu ise şu anda 3,44 milyona sahip. Shiba Inu’nun aksine, DOGE, CoinMarketCap’te piyasa değeri açısından en üst sırada yer almaya devam ediyor ve 12’ye karşı 10. sırada yer alıyor. Ayrıca, Shiba Inu, Elon Musk veya son zamanlarda Twitter’da çağrıldığı şekliyle “Tony Stark”ın aksine, Dogecoin’in en büyük ve en güçlü savunucusu. Diğer yandan, DOGE yakın zamanda Tesla tarafından çevrimiçi mağazasında ödeme yöntemi olarak kabul edildi. Musk son tweetinde Dogecoin’i desteklemeye ve satın almaya devam edeceğini tweetledi.

Dogechain bireysel yatırımcıların ilgisini toplamayı başardı

kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere, geçen hafta Dogechain’in piyasaya sürülmesiyle altcoin ciddi bir artış gördü. Dogecoin için Katman 2 olarak tanımlanan Dogechain, DOGE kullanıcılarına NFT’lere, oyunlara ve DeFi’ye erişim sağlar. Bununla birlikte, Blockchain platformu Dogecoin üzerine kurulmamıştır. Ancak Polygon ağı üzerinde çalışır. İleriye dönük olarak, Dogechain, Dogechain’in dApps ekosistemini para birimi olarak wrapped DOGE kullanarak potansiyel olarak etkinleştirme planlarını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.