Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

DOGE ve Bu 19 Altcoin İçin Müjde: 12 Borsa Listeliyor!

0 37

Poloniex, Gate.io, LBank ve BitMart gibi önce gelen kripto borsaları, DOGE ve 19 altcoin’i listeliyor. 18 Ağustos’un en önemli listeleme haberlerini derledik.

DOGE ve 19 altcoin için yeni listeleme duyurular var

St. Vincent ve Grenadinler ve Dubai merkezli kripto borsası BlueBit.io, Dogecoin’i (DOGE) listelediğini tweet’ledi.Gate.io, Beldex (BDX) token’i listeledi. BDX/USDT çifti 18 Ağustos itibariyle işlemlere açık.KuCoin, Every Game (EGAME) token’i listeledi. EGAME/USDT işlemleri 18 Ağustos 14:00 itibariyle başladı.LBank, Omax (OMAX) token’i listeledi. OMAX/USDT işlemleri 18 Ağustos itibariyle başladı.BitMart, ArtCoin (AC) token’i listeledi. AC/USDT çifti 18 Ağustos itibariyle işlemlere açık.

Poloniex, ApolloX token’i listeledi. APX/USDT ve APX/USDD çifti 18 Ağustos tarihi itibariyle işlemlere açık.MEXC Global, Got Guaranteed (GOTG) token’i listeledi. Kullanıcılar artık GOTG/USDT çifti üzerinden işlemler yapabilecekler.MEXC Global, Rare FND (FND) token’i listeledi. FND/USDT işlemleri 18 Ağustos itibariyle başladı.LBank, Injective (INJ) token’i listeledi. Kullanıcılar artık INJ/USDT çifti üzerinden alım, satım ve para çekme işlemleri yapabilecekler.Bitrue, NMKR (NMKR) token’i listeledi. NMKR/USDT işlemleri 18 Ağustos saat 10:00 itibariyle başladı.

Digifinex, Stacks (STX) token’i listeledi. Stacks, piyasa değerine göre ilk 100 arasında yer almaktadır.En büyük hacimli kripto para borsalarından FTX, Orca (ORCA) token’i listeledi. Kullanıcılar artık ORCA/USD çifti üzerinden işlem yapabilecekler.AscendEX, Betswap.gg (BSGG) token’i listelediğini duyurdu. BSGG/USDT işlemleri bugün saat 13:00 açıldı.Bitrue, Function X (FX) token’i listeledi. FX/USDT işlemleri 18 Ağustos saat 10:00 itibariyle açıldı.CoinTiger, RichQUACK.com (QUACK) token’i listeledi. Para çekme ve yatırıma 18 Ağustos saat 10:00 itibariyle açıldı.

MEXC Global, DPX ve RDPX token’lerini listeledi. DPX/USDT ve RDPX/USDT çifti gün içinde işlemlere başladı.Bitrue, Function X (FX) token’i listeledi. FX/USDT çifti işlemleri 18 Ağustos saat 10:00 itibariyle açık.MEXC Global, Umami Finance (UMAMI) token’i listeledi. UMAMI/USDT çifti, bugün saat 15:00 itibariyle para çekme ve yatırma işlemlere açıldı.

Gemini, 5 altcoin için stake işlemlerini başlatıyor

Kripto borsası Gemini, milyonlarca kullanıcı için stake havuzlarını başlatıyor. Firma başlangıçta Polygon ağında MATIC stake etmeyi destekleyecek. Daha sonra, önümüzdeki birkaç ay içinde ETH, AUDIO, SOL ve DOT için destek sunacak. kriptohaberler.net haberlerinden takip ettiğiniz üzere, borsanın Ethereum hamlesi yaklaşan merge nedeniyle geldi. Borsa, Ethereum’un PoS’a geçişi yaklaştıkça daha fazla kullanıcıya ulaşmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.