Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Binance ve Coinbase’e Bitcoin Boşaltılıyor! “Bu Seviyelere Hazırlanın”

0 34

Son 24 saat içinde borsalara büyük miktarda Bitcoin transferi gerçekleşti. Olası faiz artışı, yatırımcıları Binance ve Coinbase’e 13.7.000 Bitcoin (BTC) dökmeye yönlendiriyor.

Binance ve Coinbase’e 13.700 Bitcoin (BTC) aktı

Son 24 saat, tüm kripto paraların fiyatları çift haneli değer kaybetti. Bitcoin, 23.000 dolardan saatler içinde 21.353 dolara düştükten sonra değerinin yaklaşık %10’unu kaybetti. BTC fiyatı, Fed tutanaklarının artan enflasyonu azaltmak için faiz oranlarında olası bir artışın köşede olduğunu öne sürmesinin ardından düşmeye başladı. Whale Alert tarafından sağlanan veriler, panik ortamında yatırımcıların borsalara BTC döktüğünü gösteriyor. Whale Alert’e göre bir günde borsalara toplam 13.735 BTC aktı. İlk işlem, Coinbase’e transfer edilen 42,23 milyon dolar değerinde toplam 1.824 BTC oldu.

Bir diğer işlemde, anonim bir cüzdandan Coinbase’deki bir adrese 1.894 Bitcoin daha aktı. Bu işlem yaklaşık 43.42 milyon dolar değerindeydi.

Ek olarak, Whale Alert raporlarına göre 1.008 BTC de bilinmeyen bir cüzdandan farklı bir Coinbase adresine taşındı.

Ayrıca, bir Xapo adresinden Coinbase’e 1.000 birim Bitcoin daha gönderildi. İşlem sırasında, fonlar yaklaşık 22 milyon dolar değerindeydi.

Binance ve Coinbase’e akan Bitcoin işlemleri

Whale Alert başına, Coinbase borsasındaki bir adresten Binance’e toplam 1.009 Bitcoin (22.18 milyon dolar) transfer edildi.

Buna ek olarak, popüler cüzdan sağlayıcısı Xapo’dan Binance’e 1.000 birim BTC (21.94 milyon dolar) taşındı. Bugün Binance ve Coinbase arasında BTC transferi takası için bir başka borsa daha gerçekleşti.

kriptohaberler.net olarak bildirdiğimiz üzere, Binance’den bir Coinbase adresine 107.98 milyon dolar değerinde toplam 5.000 BTC aktı.

Whale Alert ayrıca Xapo’dan Binance’e 21.39 milyon dolar değerinde 1.000 BTC daha gönderildiğini bildirdi.

Haziran diplerini bekleyen analist haklı çıktı

Eski bir Ark Invest analisti olan Chris Burniske, bugün olacaklar önceden tahmin etmişti. Bu ayın başlarında twitter’dan şunları yazdı:

Ancak, yine de 18 Haziran’ın en düşük seviyelerinin yeniden test edilmesini veya en azından şu anda bulunduğumuz noktadan önemli bir düşüş bekliyorum, belki de BTC 20.000 dolar ve ETH 1.000 doları, en azından test edebilir. Bu test daha yüksek bir değere ulaşmak için olacak.

Bu tahminde, Burniske ya Haziran dip seviyelerinin yeniden test edileceğini ya da bu seviyelerden önemli bir düzeltme olacağını öngördü. Bununla birlikte, Burniske, ETH’nin PoS geçişinden önce veya sonra, fiyatta böyle bir düşüşün ne zaman olması gerektiği sorulduğunda, dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.