Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

3 Analist, Yükseliş Bekledikleri Altcoin’leri Paylaştı: MBOX da Var!

0 27

Bitcoin ve altcoin piyasası 19 Ağustos’ta keskin bir satış yaşadı. Böylece teknik analistlerin yeni yılın en düşük seviyelerine olası bir düşüş tahmin etmesine yol açtı. Ancak bazı analistlere göre mevcut ortam ideal fırsatlar sunuyor. JrKripto, Paradotor ve Erhan Ünal, MBOX ve NWC gibi örneklerle al-sat seviyelerini değerlendiriyor.

İşte popüler analistlerin yükseliş beklediği altcoin’ler

JrKripto’nun en son tweet’leri düşüşteki fırsatları ortaya çıkarıyor. 184 bin takipçili analist, DXGM ve NWC için mevcut fiyatların “ucuz” olduğunu söylüyor. JrKripto, 19 Ağustos’ta attığı aşağıdaki tweet’te, bu kripto para birimleri için şunları söyledi:

Diğer birçok analist gibi, JrKripto’da uzun vadede iyimserliğini koruyor. Analist, takipçilerine, DXGM ve NWC’in şu anda satın alım için uygun seviyelerde işlem gördüğünü söylüyor. 19 Ağustos’ta ek bir tweet’te şunları yazdı:

Analistin radarındaki bir diğer altcoin LOVELY oldu. Lovely Inu coin, son zamanlarda Twitter’da trend olan bir DeFi coin’dir. JrKripto’ya göre LOVELY için yükselişin 2.perdesi başlıyor:

JAMY, MBOX ve OLAND için ideal zaman

Popüler Twitter analist Paradotor, en son analizlerinde JAMY, MBOX ve OLAND token’lerine yer verdi. kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere, analist, BTC fiyatı 25.000 doları geri alamazsa 13.000 dolara düşme ihtimalinden bahsediyor. Bununla birlikte, BTC geçen haftadan bu yana %10’ün üzerinde değer kaybederken, Paradotor bu 3 altcoin’in ideal satın alma bölgelerine düşüğünü söylüyor.

Analist, boşa parası olan takipçilerine JASMY, MBOX ve OLAND’un uygun seviyelerde olduğunu söylüyor. Bu esnada, MBOX token’in artan işlem hacminden bahsediyor.

Erhen Ünal

Bir diğer popüler Twitter analisti Erhan Ünal ise fon token’lere odaklandı. Analist, fan token’lerin BTC karşısında kaydettiği performanstan bahsediyor.

Bu arada, Erhan Ünal’a göre fon token’ler daha fazla düşüş göremeyecek. Analist, mevcut seviyelerin dip olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.