Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Morpheus.Network Nedir? MNW Ne İşe Yarar?

0 24

Morpheus.Network eski veya gelişmekte olan teknolojilerin uygun şekilde entegre edebilen, tedarik zinciri ara katman bir yazılım platformudur. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “Morpheus.Network nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Morpheus.Network nedir? MNW ne işe yarar?

MNW şirketlerin güvenli tedarik zincirlerini optimize ve otomatik hale getirme imkanı sunar. Ayrıyeten zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Platform Blockchain kullanarak lojistiği kolaylaştırmak için oluşturuldu. MNW, Morpheus.Network’ün yerel Token’idir. ETH tabanlı akıllı sözleşmelerce belirlenen ve otomatikleştirilen iş sözleşmeleri nakliye-gümrük belgeleri, otomatik uluslararası ödemelerde kullanılabilmektedir.

MNW Token nakit olarak ve işlem ücretlerini ödemek için de kullanılabilmektedir. Morpheus Network platformu, siber güvenlik önleyici bir yaklaşım sağlayan merkeziyetsiz bir hata-ödül platformu olan “Hackenproof” tarafından korunur. HackenProof platform kodlarını dünyanın birçok yerinden binlerce yüksek nitelikli güvenlik araştırmacılarıyla birleştirmektedir. Küresel ticaret, veri güvenliği, Blockchain ve yapay zeka alanlarında kalifiye kişileri bir araya toplayan MNW, 15 trilyon dolarlık endüstriye yeni bir soluk getirmeyi planlamaktadır.

Nasıl çalışır?

Otomasyon: Akıllı sözleşmeler tedarik zincirlerini önceden belirlenen, otomatik iş sözleşmelerine yönlendirmektedir. Nakliye ve gümrük belgelerinin dışında 1600’den fazla bankaya hızlı ve uluslararası ödemeler yapmaktadır.Çoklu ödemeler: Dünya çapında herhangi bir para birimi ya da kripto para biriminde ödeme gönderilebilmektedir. Aynı zamanda ödemeler de alınabilmektedir.Entegrasyon: Platform şirketlerin kullanmak istediği herhangi bir Blockchain’e uyumludur. İki şirket iki değişik Blockchain kullanmasına rağmen problemsiz olarak işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.Katmanlama teknolojisi: Yeni ve mevcut teknolojilerin katmanlanması, tedarik zinciri otomasyonunu sağlamaktadır. Birleştirmelerin gönderi varışlarını belirtmek için Ripple’in veya FedEX’in izleme teknolojilerini kullanmaktadır.Morpheus Network’un partnerleri arasında; Microsoft Dynamics, ETH, FedEX, Azure ve Stellar gibi firmalar bulunmaktadır.

Morpheus.Network nedir? MNW nasıl satın alınır?

MNW ile işlem yapılan borsalar; KuCoin, Bittrex, Gate.io’dur. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir. Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz. MNW listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca MNW Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.