Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Moeda Loyalty Points Nedir? MDA Ne İşe Yarar?

0 24

Moeda Loyalty Points, ETH platformunda faaliyet gösteren bir kripto para birimidir. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “Moeda Loyalty Points nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Moeda Loyalty Points nedir? MDA ne işe yarar?

Platform sayesinde kullanıcılar, dünyanın her tarafından, yerel toplulukların gelişimini destekleyen teknik ağlarla seçilen projelere güvenli ve şeffaf katkılar sağlayabilmektedir. Aynı zamanda platformun yerel Token’i MDA’dır. Moeda Loyalty Points, 2017 yılında BM Hackathon’da başlatılmıştır. Başlangıç projelerini seçen ve geleneksel bankacılık sistemleriyle krediye erişimde zorlanan yatırımcılar için etkili projeler ile finansmanlara ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Böylece projeler özellikle büyüyebilir ve topluluklarının gelişmesine izin verebilmektedir.

Blockchain teknolojisi ve tescilli dijital Token’lar MDA ve MDABRL ile dünyanın her tarafından insanlar sürdürülebilen büyümeye katılırken, projelere özellikle hızlı ve şeffaf olarak yatırım yapabilmektedir. Yapılan açıklamalara göre; Moeda’nın tek odak noktası kripto para birimleri değildir. Platform özellikle Blockchain’e de önem vermektedir. Blockchain teknolojisinin bankacılık konusunda özellikle problem yaşayan kişilere büyük avantajlar sağladığını belirten MDA, belirli açılardan sosyal yatırım platformlarına benzer hizmet imkanı sunduklarını dile getirmektedir. MDA Token’e yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından kullanıldığında MDA sahipleri farklı avantajlar elde etmektedir.

Avantajları neler?

Finansal işlemler ve yatırım ilerlemelerinde şeffaflık,Platform kullanıcıları için özgür dijital kimlik,Hızlı kredi transferleri ve dijital Token kullanımıyla daha fazla erişilebilirlik,Finansal kurumların geleneksel kanal yoluyla yapılan ödemeler ve havaleler ile tipik olarak ilişkilendirilen oranlardan daha düşük oranlar mevcuttur.

Moeda Loyalty Points nedir? MDA nasıl satın alınır?

MDA Coin ile işlem yapılan borsalar; Binance, OKX, Gate.io, CoinDCX’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir. Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz MDA listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca MDA Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.