Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Binance Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyatı Fırladı!

0 25

Bugün son 24 saate göre en çok değer kazanan altcoin’ler arasında Terra Classic (LUNC) de yer alıyor. Terra ekosisteminin orijinal Blockchain’i olan Terra Classic, Binance duyurusu ardından çift haneli yükselişe geçti. İşte Binance’in Terra için yapacakları…

Binance, Terra Classic desteğini açıkladı

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük borsası, Terra ekosisteminin çöküşünün ardından Mayıs ayında Do Kwon ve ekibi tarafından terk edilen Terra Classic (LUNC) ağının yükseltilmesini destekleyeceğini açıkladı. Resmi duyuruya göre, Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 27 Ağustos 2022 saat 01:00’da gerçekleyecek. Binance, 27 Ağustos 00.00’dan itibaren LUNC para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Daha fazla ayrıntıya resmi duyurudan ulaşabilirsiniz.

Ağ yükseltmesini destekleyen tek borsa Binance değil

Binance, Kraken, ByBit, Kucoin, Cryptocom, Bybit, FTX ve çoğu büyük borsa Terra Classic ağ yükselmesini destekliyor. Bu nedenle, yükseltme sırasında tıpkı Binance gibi tüm borsalarda yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacaklar.

Borsalar desteklerken, yanan LUNC sayısı 3 milyara ulaştı

LUNC’nin değeri, borsa duyuruları ve topluluğun token yakma girişimindeki artışın ardından %13 arttı. CMC verilerine göre, LUNC fiyatı son 24 saatte %10 ve yedi günde %40 değer kazandı. Son 24 saat içinde Binance ve KuCoin dahil çeşitli borsalarda LUNC işlem hacmi 348,14 milyon dolara ulaştı. Bu faaliyetler, LUNC’nin fiyatını bugün erken saatlerde 0,00013 dolarla zirveye çıkardı. Fiyat, şu anda 0,0012 dolara gerilemiş olsa da, yarın akşamki güncelleme nedeniyle ani fiyat hareketleri devam edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.