Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

PhoenixDAO Nedir? PHNX Ne İşe Yarar?

0 18

PhoenixDAO protokolü ERC-1484 tarafından desteklenmekte olan dijital kimlikler oluşturmaktadır. Ayrıca birlikte çalışabilir bir kimlik katmanı ile beraber DApp’lerin ve API’lerin geliştirilmesini sağlamaktadır. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “PhoenixDAO nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

PhoenixDAO nedir? PHNX ne işe yarar?

Phoenix DAO vakfı, topluluk tarafından oluşturulan bir DAO, yerleşik akıllı sözleşmelerle oluşturulmaktadır. Aynı zamanda daha sağlıklı bir Token dağıtım planı, ek kullanım örnekleri ve güncellenen bir sürümle orijinal Hydro projesinin çekirdeğinde yer alan merkezi problemleri çözen yeni bir Token olarak piyasaya sürüldü.

Projenin amacı nedir?

Son 2 yıldır topluluk, asla tam potansiyeline ulaşma fırsatı verilmeyen sağlam bir Blockchain ekosistemi inşa etti. Bununla beraber platform hala gelişmeye devam etmektedir. Phoenix DAO’nun oluşturulması projeye vurulan prangaları kaldırarak, projeyi özgürce geliştirme ve inşa etme imkanı verecektir. PHNX, Phoenix ekosisteminin merkezinde yer alan bir dApp Store’un yanında kimlik, ödeme, tokenizasyon, kimlik doğrulama ve depolamayı kapsayan gerçek anlamda merkezi olmayan, açık kaynaklı bir projedir.

Aynı zamanda PhoenixDAO stratejisinin bir temel görevi de bireysel geliştiriciler ile aktif şekilde çalışmak ve ürünleri güçlendirmek için protokolleri kullanarak kurumsal düzeyde şirketler kurabilmektir. Bu merkeziyetsizlik, Token’ın kullanım işlevi ve genel ekosistemi geliştirmektedir. Ayrıca son derece yetenekli bir ekip ve sağlam bir ortaklık ağı tarafından desteklenen gerçek bir merkeziyetsizlik ve topluluk kontrolü duygusu ile yola çıkılmaktadır. Bu nedenle ekosistem üreticileri ve topluluk, bu çatallanmada (fork) birçok avantaj sahibi olacaktır.

PHNX ekosistemi protokolleri neler?

Kimlik doğrulama,Dijital kimlik,Ödemeler,Depolama,Tokenizasyon,Bir dApp Store,Etkinlik pazaryeri.

PhoenixDAO nedir? PHNX nasıl satın alınır?

 PhoenixDAO’da işlem gördüğü kripto para borsaları; KuCoin, CoinEx ve ProBit Global’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz PHNX listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca PHNX Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.