Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Binance CEO’sunun Takip Ettiği Analist: Bu 2 Altcoin’den Aldım!

0 24

Binance CEO’su CZ’nin takipçisi olduğu CryptoGodJohn lakaplı Twitter analist, dip fiyatlardan satın aldığı 2 altcoin’i paylaştı. Twitter önümüzdeki günlerde analistin 1.000 dolardan 10.000 dolara meydan okumasına şahit olacak.

Binance CZ’nin takip ettiği CryptoGodJohn 2 altcoin paylaştı

Kripto para piyasası, Jerome Powell’ın enflasyon konusunda şahin açıklamaları ardından büyük bir darbe alıyor. Bitcoin ve altcoin’ler, 26 Ağustos’ta Fed’in ekonomi politikası hakkında şahin açıklamalar yapmasından sonra büyük kaybetti. TradingView verilerine göre, toplam kripto piyasa değeri bir gecede 1.029 trilyon dolardan 936.87 milyar dolara düşerek %8.95’lik düşüş gördü. Bu esnada, Ethereum’da dahil çoğu altcoin Haziran ayının dip seviyelerine doğru yolculuğa çıktı.

Binance CEO’su CZ’nin takipçileri arasında olduğu Twitter analisti CryptoGodJohn, düşüş sırasında ATOM ve CHZ satın aldığını söylüyor. Analist, Powell’ın açıklamaların ardından pozisyon aldığı altcoin’lerde kar aldığını da paylaştı.

Chiliz (CHZ) bu hafta %35’den fazla yükseldi

Chiliz (CHZ) fiyatı, son iki hafta için yaklaşık %35 artarak 0,26 dolarda yerel zirvesini kaydetti. CHZ rallisinin arkasında nedenlerden biri, Chiliz’in kurucusu Alexandre Dreyfus’un Ethereum’dan ayrılacaklarını duyurmasıydı. Dreyfu, 22 Ağustos’ta Ethereum kullanmayı bırakma ve kendi yerel Blockchain’i CHZ 2.0 ile değiştirme niyetlerini açıkladı. CHZ’nin bu haftaki fiyat patlaması aynı zamanda balina faaliyetlerindeki artışla aynı zamana denk geldi. Santiment tarafından sağlanan verilere göre, değeri 100.000 doları aşan CHZ işlemlerinin sayısı 23 Ağustos’ta 105’e ulaşarak 29 Mart’tan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Son olarak, Chiliz’in fiyat artışı Ağustos ortasında başlayan teknik bir çıkış hareketinin parçası olarak geliyor. 14 Ağustos’ta fincan ve kulp formasyonundan çıkan CHZ, çoğu analist ve yatırımcının beklediği şeyi yaptı. Bu esnada, CHZ oldukça ilginç bir şekilde Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans gösteriyordu. Ancak, CryptoGodJohn BTC için yen dibe işaret ediyor.

CryptoGodJohn, Bitcoin fiyatında bu seviyeyi bekliyor

Bitcoin (BTC), 20.000 doların altındaki altı haftanın en düşük seviyelerine ulaştı. Düşüş Bitcoin’de olduğu gibi altcoin piyasasının genelinde de hissediliyor. CryptoGodJohn, BTC dün 21.000 doların üzerinde işlemdeyken 18.600 dolara düşüş bekletildiğini paylaşmıştı. Bitcoin fiyatı, 20.000 doları kırdıktan sonra ayı hareketlerini 19,890.52 dolar bölgesinde durdurdu. Analist, 18.600 dolarlık dip hedefinin eninde sonunda gerçekleşeceğini söylüyor.

Piyasa satışların kıvılcımı olarak, Fed başkanı Powell, merkez bankasının enflasyonla savaşını sürdürdüğü için önümüzdeki aylarda “önümüzde biraz acı olacak” konusunda uyardı. kriptohaberler.net‘dan takip ettiğiniz üzere, Powell fiyat istikrarı için sıkı politikaları sürdüreceklerinin haberinin verdi. Kripto para piyasası şu anda bu açıklamaları olumsuz fiyatlandırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.