Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

PlatON Nedir? LAT Ne İşe Yarar?

0 23

PlatON Coin, yeni nesil internet altyapı protokolünün bir dijital para birimi olarak tanımlanmaktadır. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “PlatON nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

PlatON nedir? LAT ne işe yarar?

PlatON ağının yerel Token’i olan LAT Coin, PlatON üzerinde kullanıma uygun ve yatırım seçilen bir kripto para birimidir. Yatırımcıların ilgi odağı olmayı başaran PlatON Coin, piyasa görünümüyle analistlerin radarına girmeyi başarmaktadır. Son dönemlerde popüler kripto varlıklarından olan PlatON (LAT) Coin, güçlü proje detayları ile de dikkat çekmektedir.

Projenin amacı nedir?

PlatON Coin, LatticeX Vakfı tarafından başlatıldı. PlatON projesinin yerel Token’i LAT’dır. Platformun temelinde bir internet protokolü ve Blockchain temel özelliklerine dayalıdır. Ayrıca gizliliği sağlayan hesaplama ağı tarafından desteklenmektedir.

Ayrıca bilgisayarla birlikte çalışabilirliği sayesinde, doğrulanabilen hesaplamadan oldukça güvenlidir. Çok taraflı hesaplamalara, sıfır bilgi kanıtı homomorfik şifreleme gibi algoritmalar ile Blockchain teknolojisini aynı çatı altında toplama hedefine sahiptir.

PlatON (LAT) Coin Yorum

PlatON Coin uzman yorumları piyasalardaki son görünümü sonrasında analistler tarafından güncellendi. Uzman yorumlarından pozitif yönde yorum alan LAT Coin, tam not almayı başarmaktadır. LAT Coin’in özellikle listelendiği borsalarda güncel görünümüne ve işlem hacmine bakıldığında ise gelecek dönemlerde olumlu bir grafiğe sahip olabileceği görüşü hakimdir. PlatON (LAT) Coin hakkında Digital Coin ve Wallet İnvestor gibi uzman yorumları ise çelişkili ilerlemektedir.

Avantajları neler?

Platform güvenli ödeme ağı sayesinde gelecek vaat etmektedir. Açık kaynak mimarisinde özellikle kamu altyapısı sağlamaktadır.Fiyat görünümü uzun vade için olumlu yöndedir.

Dezavantajları neler?

Fiyatında ciddi dalgalanmalar görülebilmektedir.Rekabet gücü henüz düşüktür.Platform çelişkili bir projeksiyona sahiptir.

PlatON nedir? LAT nasıl satın alınır?

LAT Coin’in şu anda işlem gördüğü borsalar; OKEx, Huobi Global, Gate.io’dur. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz LAT listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca LAT Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir soğuk veya donanım cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.