Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Ünlü Borsadan SHIB Müjdesi Geldi: Balinalar Hücum Etti!

0 30

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri Shiba Inu’yu (SHIB) listelediğini duyurdu. Görünüşe haber balinaları da harekete geçiriyor.

Ünlü borsa SHIB/USDC işlemlerini açtı

Merkezi Singapur’da bulunan kripto para borsası Bybit, SHIB/USDC çiftini işlemlere açtı. Popüler kripto para borsası, SHIB/USDC dahil olmak üzere dört yeni USDC çiftini listelediğini duyurdu. Listelenen işlem çiftleri arasında GMT/USDC, LINK/USDC ve CHZ/USDC yer alıyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Bybit geçen yıl Aralık ayında Shiba’yı platformuna eklemişti. 2018 yılında kurulan kripto para borsası, 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya hitap ediyor. Bu arada, Bybit günlük işlem hacmine göre CoinMarketCap’teki (CMC) 41. en büyük borsadır. CoinMarketCap’e göre, kullanıcılar şu anda son 24 saat boyunca Bybit’te 254,48 milyon dolar değerinde işlem yaptı. Bybit oldukça hacimli bir borsa olduğu için listeleme haberi Shiba için büyük bir öneme sahip.

En büyük Ethereum balinaları Shiba’yı ilk sıraya çıkardı

WhaleStats kısa süre önce Shiba Inu’nun ilk 100 ETH balinası arasında dolar değeri açısından en büyük holding pozisyonu olduğunu bildirdi. Şimdi cüzdanlarında toplam 151.72 milyon dolar değerinde Shiba bulunduruyorlar.

SHIB Metaverse yeni güncellemeyi duyurdu

Diğer yandan, Nisan ayının ortalarında piyasa sürülen SHIB Metaverse yeni bir yükselmeyi duyurdu. Shiba ekibi bugün WAGMI Temple HUB adlı çok önemli bir yeni yükseltmeyi ekleyeceklerini açıkladı.

SHIB Metaverse’in temel çabalarının bir parçası olarak, Shiba Inu bugün iki ek ekip oluşturduğunu açıkladı. Yeni kurulan ekipler, Shiba Inu topluluğu ile köpek temalı projenin çekirdek yöneticileri arasında bir aracı olarak ayrılmaz bir rol oynayacak. Shiba Inu blog yazısında şunları açıkladı:

Topluluğa, topluluk sorularını, endişelerini ve görüşlerini iletmek için topluluğun gözü, kulağı ve sesi olmaya yardımcı olacak ek bir özel ekibin oluşumunu tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yeni ekipleri oluşturmanın arkasındaki mantık, özellikle mevcut tüm SHIB: Shiba Inu lider geliştiricileri, uzman danışmanlar ve AAA Studio dahil Metaverse yapıları arasında bir bağlantı kurmaktır.

Yeni oluşturulan takımların detayları

Duyuruya göre, Shiba Inu tarafından oluşturulan ilk ekibin adı Shib: Creative, Innovation, Community Feedback/Broadcast Aid. Özellikle, bu ekibin üyeleri Savunma Ekibi üyeleri olarak da bilinir. Grubun üyeleri arasında Trophias, UB ve David Kern gibi popüler Shiba Inu etkileyicileri yer alıyor. 

Oluşturulan ikinci takımın adı Shib: Intake, Marketing, Sponsorships/Partnerships Aid. Bu grup aynı zamanda SHIB Büyüme ekibi olarak anılacaktır. Üyeleri arasında ünlü Shiba fenomeni Milkshake, Baysed ve FIRSTWORLD bulunmaktadır. Her iki ekip de tüm SHIBArmy endişelerini, görüşlerini ve sorularını çekirdek ekibe iletmek için “topluluğun gözü, kulağı ve sesi” olmaktan sorumlu olacak. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.