Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

“Zengin Olma Zamanı” Uzman: Çöküşte Bitcoin ve Bunları Alın!

0 34

Dünyaca ünlü Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı, zengin olmak için en iyi zamanın “çöküşler” olduğunu tekrarladı. Twitter’dan konuşan Robert Kiyosaki, özellikle Bitcoin, altın ve bunları satın alacağını söylüyor…

Hisse senetleri, altın, gümüş, Bitcoin, emlak çöküyor

Piyasalar çöküyor ve Robert Kiyosaki’nin tahmin ettiği büyük fiyat çöküşü yaklaşıyor. Ksıa bir sessizliiğin ardından Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı son günlerde Twitter’da tekrar aktifti. 27 Ağustos’ta dikkat çeken açıklamalar yaptı:

CÜZDANINIZDAKİNİN NE OLDUĞUYLA İLGİLİ DEĞİLDİR!? AKLINIZDAKİ NEDİR? Tüm piyasalar çöküyor: Emlak, Hisse Senetleri, altın, gümüş Bitcoin. Orta sınıf, yüksek petrol enflasyonu tarafından yok edildi. Yine de Zenginler daha da zenginleşiyor. Cüzdan değil kafa farkı. ÖNCE KAFANINDAKİ ŞEYİ DEĞİŞTİR… sonra zenginleş.

Bitcoin ve bunları satın alın

Kiyosaki daha sonra, takipçilerine indirimli olarak hangi ürünleri satın almaları gerektiği üzerine tavsiyeler verdi. Ünlü yazar daha fazla gayrimenkul, altın, gümüş ve Bitcoin satın alma fırsatını kullanmalarını söyledi:

2008 zengin olmak için harika bir zamandı. Her şey satışa çıktı. Gayrimenkul pazarlıkları satın almak için milyonlarca dolar borç aldım. 2013 Daha BÜYÜK bir çöküşün geleceğini tahmin ederek Zengin Babalar Kehaneti’ni yayınladım. BU KAZA BURADA. Milyonlarca dolar silinecek. Lütfen Onlardan biri. Zamanla daha da zenginleşirsin.

Piyasadaki son satış, Fed Başkanı Jerome Powell’ın Cuma günü Jackson Hole sempozyumunda yaptığı konuşmayla başladı. Powell şahinliğini korudu ve oranların daha uzun süre daha yüksek kalabileceğinin sinyallerini verdi. Powell ayrıca, “enflasyonu düşürmenin talihsiz maliyetleri” olan “haneler ve işletmeler için biraz acı” olacağı konusunda da uyardı.

Powell’ın yorumlarının ardından, hisse senetleri Salı günü üst üste üçüncü gün düştü. Bu arada, Bitcoin 20.000 doların altına düştü ve altın ons başına 1.730 dolar civarında işlem gördü.

Robert Kiyosaki, düşük değerli olduklarında stok yapma çağrılarıyla tanınır

Haziran ortasında Kiyosaki, bu yüksek enflasyon ortamında nasıl hayatta kalınacağına dair yatırım tavsiyesi de verdi. O zamanlarda takipçilerine konserve ton balığı stoklamalarını söylemişti:

En İyi Yatırım: Konserve Ton Balığı. Enflasyon yükselmek üzere. En iyi yatırımlar, konserve ton balığı ve kuru fasulyedir. Altın, gümüş, Bitcoin yiyemezsiniz. Konserve ton balığı ve kuru fasulye yiyebilirsiniz. En önemli yiyecek Sıradaki sorun açlık. Çözüme yatırım yapın. Kendinize iyi bakın.

Kiyosaki’ye göre zengin olmak için en iyi zaman fiyatlarının düştüğü zamandır. Kripto Mayıs ayında çökmeye başladığında düşüşü “harika bir haber” olarak nitelendirdi. Mayıs başlarında bir tweet’te “çöküşler zengin olmak için en iyi zaman” dedi.

Bu arada, kriptohaberler.net‘dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin kısa bir düşüşten sonra 20.000 doları geri aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.