Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

RealLink Nedir? REAL Ne İşe Yarar?

0 26

RealLink nedir? RealLink, tüketicilere kaliteli içerik sunarken, içerik oluşturucularını teşvik etmeyi amaçlayan bir Blockchain projesidir. Bu makalede RealLink nedir, ne sunmaktadır, REAL nedir, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için derledik. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

RealLink nedir?

RealLink, internetteki bahşiş ve bağış kültüründe devrim yaratmayı amaçlıyor. Bu Web 3.0 projesi, temelde bir içerik platformu olarak çalışıyor. Bu içerik platformunda kullanıcılar, son derece kaliteli içeriklere erişebiliyor. İçerik üreticileri ise, RealLink tarafından sürekli olarak teşvik ediliyor.

Bununla birlikte tüketiciler, içerik oluşturucularına Blockchain teknolojisi aracılığıyla bahşiş verebiliyor. Proje, Bitcoin kadar güvenli ve sabit bir Blockchain’e sahip olduğunu iddia ediyor. Yüksek ölçeklenebilirlik ve esneklik ile, çok zincirli ve merkeziyetsiz bir dApp ekosistemini desteklemeyi hedefliyor.

RealLink ne sunmaktadır?

RealLink içerik ekosistemine katkıda bulunan kullanıcılar ve gruplar ödüllendiriliyor. Projenin bahşişleri düzenleyen bir akıllı sözleşmesi mevcut. Bu akıllı sözleşme sayesinde REAL, dünyanın herhangi bir yerindeki içerik oluşturucuyu bile maddi açıdan destekleyebiliyor. Bu bahşiş kontratıyla üreticiler, ortaya koydukları içerik üzerinden para kazanıyor.

Bunlara ek olarak proje, içerik oluşturucuların telif haklarını Blockchain’e kaydediyor. Bu telif hakları, içerik üreticisinin istemesine bağlı olarak, RealLink’in kullanıcı hakları pazarında satılabiliyor. Yani içerik üreticileri, oluşturdukları içeriklerin telif haklarını diğer kullanıcılara ve kurumlara kiralayabiliyor ve satabiliyorlar.

REAL nedir? Ne işe yarar?

REAL, TRON ağı üzerinde çalışan Blockchain projesi RealLink’in yerel kripto para birimidir. Bu kripto para, ana ağı TRON ağının akıllı sözleşmesi TRC-20 tarafından destekleniyor. REAL, “Yeşil Madencilik” adı verilen bir RealLink mekanizmasıyla basılıyor. Buna göre, yüksek enerji kullanan madenci ekipmanları ekosistemde yer almıyor. Platformda vakit geçiren kullanıcılar, sosyal etkileşimleriyle ve içerik üretimleriyle pasif olarak REAL kazanabiliyorlar.

REAL coin, ağın merkeziyetsizliğini de sağlıyor. Buna göre altcoin’in sahipleri, platformun yönetimine katılarak oy kullanabiliyor. RealLink içerisinde kullanıcılar, destekledikleri içerik oluşturuculara REAL ile bahşiş verebiliyor. Böylece, REAL ekosistemin sürdürülebilirliği ve ekonomisi için kritik öneme sahip oluyor. Ek olarak REAL ile yapılan işlemler, TRON ağında çalıştığı için, son derece hızlı ve düşük masraflı bir şekilde gerçekleşiyor.

RealLink nedir? REAL nasıl alınır?

RealLink mevcut olarak işlem hacmi geniş kripto para borsalarında listelenmiyor. Bu nedenle, REAL coin’e erişmek için, yatırımcıların BKEX, LBank, Probit ve Bittrex gibi borsalara üye olması ve hesaplarını doğrulaması gerekiyor. Bunun ardından cüzdanlarına para yatırıp, REAL için alım emri vererek altcoin’i satın alabiliyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.