Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Milyarderler Açıkladı: Bitcoin İçin Bu Seviyeler Konuşuluyor!

0 30

Tanınmış bir Bitcoin holder’ı, BTC 15.000 dolara düşerse dip’i satın alamayacağını söyledi. Bu arada, ‘Siyah Kuğu’ Yazarı Nassim Taleb, milyarder Barry Silbert’in hala Bitcoin’in 100.000 doları vurmasını beklemesiyle dalga geçti.

“Bitcoin’de dip satın almak için para yok”

Ünlü bir Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff’in oğlu olan Spencer Schiff, babasının aksine, bir Bitcoin inananı. Geçen yıl, babası tarafından tercih ettiği altından Bitcoin’e geçtiğini paylaştı. İki Schiff, Twitter’da BTC hakkında sık sık hararetli tartışmalar yapıyor. Şimdi, Spencer Schiff, lider kripto paranın 15.000 dolara düşmesi durumunda, herhangi bir alım yapamayacağını söyledi.

Yatırımcı ve Bitcoiner Mike Alfred, Twitter’dan takipçilerine, BTC’nin daha da düşmesi ve 15.000 dolar seviyesine gerilemesi durumunda daha fazla BTC satın almayı tercih edip etmeyeceklerini sordu. Bu soruya, altın böceği Peter Schiff’in oğlu olan Spencer Schiff dışında hiçbir büyük Bitcoin holder’ı yanıt vermedi. Spencer, şu an gerçekleşirse, bunu yapacak doları olmadığı için sıfır Bitcoin satın alabileceğini söyledi. Ayrıca, tüm yedek parasını zaten BTC’ye yatırdığını kaydetti. Bununla birlikte, bundan birkaç ay sonra daha fazla BTC satın alabileceğini de belirtti.

Peter Schiff isteksizce Bitcoin (BTC)’yi teşvik ediyor

Özellikle, Peter Schiff tanınmış bir fon yöneticisi, Euro Pacific Capital’in CEO’su ve SchiffGold’un kurucusudur. kriptohaberler.net’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin karşıtı duruşuna rağmen, sık sık BTC hakkında tweet atıyor. Son zamanlarda Binance başkanı CZ, Bitcoin’den sık sık bahsettiği için ona teşekkür etti.

‘Barry Silbert hala Bitcoin’i 100.000 dolarda bekliyor’

Neredeyse ikonik olan ‘Black Swan’ ve ‘Antifragile’ kitaplarının yazarı, filozof ve eski opsiyon traderı ve risk analisti Nassim Nicholas Taleb, Twitter’da Digital Currency Group’u ve onun yan kuruluşu Grayscale’i kuran kripto milyarderi Barry Silbert’la dalga geçti. Taleb, Silbert’in hala Bitcoin’in grafiklerde 100.000 dolar seviyesine ulaşmasını beklediğini söyledi.

Nassim Taleb, Barry Silbert’ın hala BTC’nin 100.000 dolara yükselmesini beklemesini alaycı bir şekilde tweetledi. ‘Black Swan’ın yazarı Nassim Taleb, son birkaç yılda bir Bitcoin şüphecisine dönüştü. Taleb, paylaşımına Silbert’ın 100.000 dolardan BTC satmayı dört gözle beklediğini söyleyerek şaka yaptığı bir ekran görüntüsünü ekledi.

“Bitcoin 100.000 dolara ulaşsa bile yine de başarısız olur”

Bu yılın Mart ayında Taleb, 100.000 dolara ulaşmanın bile Bitcoin’e yardımcı olmayacağını söyledi. Çünkü bu yüksek fiyat seviyesine ulaşsa bile ‘başarısız’ kalacağını kaydetti. Risk analisti, BTC’nin enflasyondan korunma olarak iyi olmadığını kanıtladığına inanıyor. Daha önce Taleb, mevcut ‘kripto kışı’nın ‘tam gelişmiş bir buz çağına’ dönüşebileceğini söylemişti. Barry Silbert ise tam tersine her zaman bir Bitcoin inananı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.