Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: 3 Önemli Haber Duyuruldu!

0 22

Shiba Inu ekosisteminden küresel kabulünü arttıracak yeni ortaklıklarla gündeme geliyor. Yazının devamında, SHIB ekosisteminden 3 güncel duyuruyu aktardık.

ABD’li lüks saat markası Shiba Inu ile ödeme kabul edecek

ABD merkezli aile şirketi Biel Watches artık Shiba Inu’yu ödeme olarak kabul ediyor. Artık, müşteriler, Shiba Inu ile lüks saatleri alışıverişi yapabilecekler. Bu arada, lüks saat markası bu kabul için geçtiğimiz günlerde BitPay ile ortaklığını duyurdu. BitPay, özellikle Biel Watch’ın dünyanın her yerinden Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere 15 kripto para birimini kabul etmesini sağlayacak.

Bu arada, merkezi New York’ta bulunan Biel Watches, Rolex, Seiko, Omega, Tudor, Panerai, Breitling ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük lüks saat markalarının tek adresli bir aile işletmesidir. İşletme ayrıca, kullanıcısına saatini yükseltmek için sevkiyat ve takas seçeneği sunar.

Shiba Inu Ekibi Shibarium Twitter hesabını başlattı

Shiba üyesi Trophias, Shibarium ile ilgili “FUD” u susturmak için resmi açıklama ile karşımıza çıkıyor. Shibarium Network’ün resmi Twitter hesabı ilk kez kamuoyuna duyruldu. Shibarium Layer-2 Solution’ın potansiyel lansmanı hakkındaki söylentiler, Lord Gaudy adlı xFUND telegram moderatörünün Shibarium’un çıkış tarihi hakkında yanlış bilgiler paylaşmasıyla bir kez daha canlandı.

Resmi SHIB üyesi, Shiba Inu topluluğuna Shibarium Layer-2 Solution’ın piyasaya sürülmesi için bir açıklama notu getiriyor. Bugün Twitter’dan topluluğa şu açıklamaları yaptı:

SHIB Ekibinin bir açıklama yapması gerektiğini hissediyorum. Shibarium için herhangi bir tarih yayınlanmadı veya yayınlanması için yetki verilmedi. xFund ve geliştiricileri, seçtiğimiz Oracle hizmetleridir! Onları destekliyoruz ve onu parkın dışına atacaklarını biliyoruz!

Her şey hazır olduğunda, Shibarium geliştiricilerinin ve SHIB ekibinin, güncellemelerini bu hesap üzerinden takip edeceğiz. Shib Trophias ayrıca Shibarium ağının resmi Twitter hesabını da açıkladı. (@ShibariumNet ). Shibarium’un resmi Twitter hesabını şu anda 4.000’dn fazla kişi hesabı takip ediyor.

BONE Ağustos piyasa lideri oldu

Shiba Inu’nun merkezi olmayan borsasının tokeni olan Bone ShibaSwap (BONE), geçen ay büyük bir ralli yaşadı. Kripto para veri analizi sağlayıcısı LunarCrush, geçen ay 300 arasında fiyat açısından BONE’in liderliğini gösterdi.

BONE, yalnızca Ağustos 2022’de %178,5 değer kazandı. BONE’nin devasa yükselişi, Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) vb lider kriptoları geride bırakıyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, BONE kısa süre önce yeni bir borsa ile anlaştı. Hong Kong merkezli büyük kripto borsası LBank, BONE tokeni listelendiğini duyurdu. Bu arada, DEX tokeni geçen haftadan bu yana bir dizi borsa listesine daha girdi. Bunun sonucu olarak fiyat %130’un üzerinde ralliye ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.