Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Dikkat: Binance Bu Altcoin’lerde İşlemleri Durdurdu!

0 21

Binance, kullanıcılarını yaklaşan değişiklikler hakkında bilgilendirdi. Terra token’leri LUNC ve USTC Binance’in ikinci bir duyurusuna kadar askıda kalacak. Terra ayrıca yeni bir airdrop etkinliğine hazırlanıyor. Tüm ayrıntılara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Binance, Terra işlemleri için tarih verdi

En büyük kripto borsası Binance, yakın geçmişte Shuttle Bridged LUNC’nin Terra Classic ve Ethereum ağları üzerinden para yatırma ve çekme işlemlerini desteklediğini söylüyor. Binance, BNB Smart Chain (BEP20), Ethereum (ERC20), Polygon ve Terra Classic aracılığıyla Shuttle Bridged USTC’yi de destekliyor.

Borsa, Shuttle Bridged’im yaklaşan kapanması nedeniyle kullanıcılarını yaklaşan değişiklikler hakkında bilgilendirdi. İlk olarak, 7 Eylül’den itibaren, sırasıyla Ethereum ağı (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) ve Polygon kullanılarak yapılan Shuttle Bridged LUNC ve USTC’nin para yatırma ve çekme işlemleri süresiz olarak durdurulacak. Kullanıcılar yine de LUNC ve USTC yatırmak ve çekmek için Terra Classic ağını kullanabilirler. LUNC ve USTC için spot ve marj işlemleri ile Binance Earn’deki ilgili hizmetler (ör. Binance Staking, Binance Savings) etkilenmez.

“Shuttle”, Terra varlıklarının Terra ve Ethereum ağları arasında gönderilmesine izin veren bir Terra köprüsüdür. Orijinal Terra Blockchain, çöküşünden sonra terk edildi ve Terra Classic olarak yeniden markalandı.

Ağustos ayının sonlarında, Terra Classic, Shuttle Bridge ile ilgili önemli güncellemeleri paylaştı. Ayrıca, Terra Classic’ten Terra Shuttle transferlerinin yüksek işlem maliyetleri nedeniyle devre dışı bırakıldığını belirtti. Daha sonra kullanıcıları, fon kaybını önlemek için tüm Shuttle Bridged varlıklarını Terra Classic’e geri göndermeye çağırdı. Ancak bu, Wormhole üzerinden taşınan varlıkları etkilemez.

19.504.909 LUNA, airdrop yoluyla dağıtılacak

kriptohaberler.net olarak, Mayıs ayı sonlarında bazı Terra kullanıcılarının beklenenden daha az LUNA aldığını, dolayısıyla şu anda kabul edilen Terra Phoenix Airdrop teklifinin başlatıldığını aktarmıştık.

Geçişle birlikte, Topluluk Havuzundan, Genesis’te doğru miktarı almayan cüzdanlara bir airdrop gerçekleştirmesi için 19.504.909 LUNA talep edilecektir. Uygun kullanıcıların airdroplarını talep etmeleri için 4 Eylül ile 4 Ekim arasında bir ayları olacak. 4 Ekim’e kadar talep edilmeyen LUNA’nın, kullanılmayan gas ücretleri de dahil olmak üzere Topluluk Havuzuna iade edileceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.