Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

PIXEL Nedir? PXL Ne İşe Yarar?

0 18

PIXEL Coin, NFT için kullanıcılarına sanal bir imkan sağlayan bir sanal açık dünya platformudur. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “PIXEL nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

PIXEL nedir? PXL ne işe yarar?

PIXEL Coin, kullanıcılarına içerik oluşturmalarına ve yeni nesil kullanıcılara kendi NFT’lerini oluşturmalarına imkan sunar. PIXEL kullanıcılarına fazlasıyla yenilikçi planlar da sunar. Kullanıcılarının kendi NFT’lerini kurmaları için çeşitli akıllı sözleşmelerle etkileşim kurar. Platform birçok yeni projeyle kullanıcılarının karşılarına çıkar. PIXEL üzerinden kullanıcılar nadir bulunan NFT’lere kolaylıkla göz atma şansına sahiptir.

Projenin amacı nedir?

Platformun en temel amacı; Kripto para piyasasının sağlıklı olarak büyüyebilmesini sağlamaktır. Aynı zamanda PIXELVerse sanal etkileşim olabilmeyi de amaçlar. PXL ile kullanıcılar madencilik veya farming yapabilmektedir. Ayrıca ödemelerde de kullanılabilmektedir. PIXEL Coin özellikle kullanıcılarının içerik oluşturmalarında ve farklı Blockchain’lerde çoklu ortam NFT yaratmalarına imkan sağlar. Bu sistem yeni nesil bir kullanım aracı olarak kullanıcılarının karşısına çıkar.

Geleceği:

PIXEL Coin kripto piyasasındaki yeni kripto para birimlerinden biridir. Uzun vade de yatırım yapılabilen kripto para birimlerindendir. Aynı zamanda yeni projeleri sayesinde kripto para piyasasının dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Gelecekte yüksek rakamlara erişmesi mümkün olarak görülmektedir.

Kullanıcılarının paylaşılan bir bölümde NFT’leri bulmasında ve bu NFT ile etkileşim içerisine girmesinde aracı olur. NFT piyasasının özellikle son dönemlerde oldukça popüler olması bu alanda PIXEL Coin’i daha popüler hale gelmesine destek olmaktadır. Gelecekte daha yüksek rakamlara erişmesini bekleyen kripto para yatırımcıları bulunmaktadır.

PIXEL nedir? PXL nasıl satın alınır?

PXL Coin almak için birkaç belli kripto para piyasalarından al-sat işlemleri yapılabilmektedir. PIXEL Coin’in şu anda işlem gördüğü borsalar; Gate.io ve PancakeSwap’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz PXL listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca PXL Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.