Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

SIRIN LABS Token Nedir? SRN Ne İşe Yarar?

0 19

SRN Token, piyasadaki ilk Blockchain telefon olarak faturalandırılan ve yakın zamanda piyasaya sürülen “Finney” akıllı telefonun arkasındaki şirket olarak bilinmektedir. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “SIRIN LABS Token nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

SIRIN LABS Token nedir? SRN ne işe yarar?

SIRIN LABS, ilk Solarin telefonlar ve son olarak kripto para birimleri için gömülü bir soğuk depolama cüzdanı ve özel bir DApp merkezi içeren Finney Blockchain akıllı telefonu ile mobil Blockchain güvenliğinde lider olmaktadır. Ayrıca SRN Token bir ERC-20 Token’ı olarak bilinmektedir.

Projenin amacı nedir?

Moshe Hogeg tarafından 2014 yılında kuruldu. Amacı; mevcut niş Blockchain ekonomisiyle kitle pazarları arasında bir köprü görevi görmektir. Bunu, Blockchain teknolojisinin kullanıcı tarafından benimsenmesinin önündeki engelleri kaldırarak yapmaktadır: Güvenlik ve kullanıcı deneyimleri.

SRN Token, kitlesel pazarları için güvenliği sağlayan ve Blockchain teknolojisini ve dijital varlıkları kullanmayı kolaylaştıran ürünler sağlayabilmeye odaklıdır. İlk Solarin akıllı telefon, ardından da yakın zamanda Finney akıllı telefon ve soğuk saklama cüzdanının piyasaya sürüldü. Aynı zamanda yapılan işler arasında Blockchain odaklı bir PC’de bulunmaktadır.

Teknolojisi nedir?

Proje, Google’ın Android işletim sisteminin bir çatalı olan Sirin OS’dir. SRN, Sirin OS’nin, kripto para biriminin mobil cihazlarda depolanması ve kullanımında kullanılacak kadar güvenli bir tek mobil işletim sistemi olduğunu iddia etmektedir.Kullanıcılarına Android cihazlarda aşina oldukları deneyimi sunmayı da amaçlamaktadır.Finney kullanıcıları Play Store’u ve bütün Android uygulamalarını kolaylıkla kullanabilmektedir.Kullanıcılar, dijital varlıklarına erişebilmektedir. Ayrıca bir akıllı telefon deneyimine sahip olunacaktır.Finney kullanıcılarına tescilli “Token Dönüştürme Hizmeti” ile desteklenen kriptolar arasından kesintisiz ve otomatik alışverişi sağlar. Ayrıca harici borsaları ziyaret etme ihtiyacını da ortadan kaldırır.

SIRIN LABS Token nedir? SRN nasıl satın alınır?

SRN Token ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Huobi Global, YoBit, Bittrex ve Bancor Network’dur. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlamalıdır. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlamalıdır.

SRN Token’leri saklamak için bir Finney telefonunuz yoksa, herhangi bir ERC-20 uyumlu cüzdanda güvenle saklayabilirsiniz. SIRIN LABS; MetaMask, MyEtherWallet ve MyCrypto gibi cüzdanları içermektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.