Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

SOLVE Nedir? SOLVE Ne İşe Yarar?

0 14

SOLVE, Solve.Care platformunda Care Network’ler, ağlar arası işlem ücretleri ve ödemelerde kullanılan yardımcı program Token’idir. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “SOLVE nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

SOLVE nedir? SOLVE ne işe yarar?

Platform; geliştirici hakları, stake etme, pazaryeri ödemeleri ve platforma erişim ücretleri gibi birçok farklı şekilde kullanılabilen bir kripto para birimidir. Aynı zamanda SOLVE, kripto piyasalarında başlayan yeni hareket sonrasında yatırımcıların gündeminde yer almayı başarmaktadır.

Projenin amacı nedir?

Solve.Care dünya genelinde sağlık hizmetlerinde dolandırıcılık ve israfı azaltmayı amaçlar. Ayrıca bakıma erişimi iyileştiren, bakım koordinasyonunu yeniden tanımlamak için Blockchain kullanan bir platform olarak tasarlanmıştır.

Pradeep Goel tarafından kurulan proje kısa sürede gelişim göstermektedir. Platformun kuruluşundaki temel hedef ise; Care Network’le dijital ağların tıbbi koşullara, ekonomik ve sosyal ihtiyaçlara veya diğer özel uygunluk kriterlerine dayalı olarak hastayı merkeze alan bakım için oluşturulmasına imkan sunan, eksiksiz sağlık hizmeti ekosistemi olabilmektir.

Yorum:

Solve.Care platformu kişiler ve işletmeler için önemli iş değer sağlamak adına Blockchain ve tam yığın becerilerini kullanmaktadır. İşletmeler yalnızca Solve.Care kullanarak ağ bağlantılı, birlikte çalışabilir sağlık DApp’leri başlatabilmektedir. Aynı zamanda güvenlik altyapısıyla da öne çıkan projenin piyasalarda SOLVE Token’le gösterdiği başarısıyla da genel anlamda uzman yorumları olumlu yöndedir.

Avantajları neler?

Sağlık hizmetleri paydaşlarına Care Network oluşturmak için kendi DApp’lerini yapmak ve katılımcılarına birbirine bağlamayla senkronize etme gibi avantajlar sunar.Anında ödeme yapmak ve dolandırıcılıkların azalması ve anında bilgi paylaşımı gibi konularda benzersiz fırsatlar sunmaktadır.İşlem ücretleri ödeme Token ve normal bir ödeme para birimlerinin kombinasyonu olarak oldukça avantajlıdır.

Dezavantajları neler?

Fiyatında görülen sert hareketler nedeniyle gelecek tahminlerini olumsuz etkilemektedir. SOLVE Coin hala daha istediği hareketleri piyasalarda yakalayamamıştır.

SOLVE nedir? SOLVE nasıl satın alınır?

Şu anda SOLVE ile işlem yapılabilen borsalar; KuCoin, Upbit, BitMart, HitBTC ve Uniswap (V2)’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz SOLVE listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca SOLVE Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.