Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

ABD’li Politikacıdan Şaşırtan SHIB ve Bitcoin Tahmini!

0 21

ABD’li politikacı David Gokhshtein, Bitcoin için karamsar tahminlerini paylaşırken SHIB topluluğunun yüzünü güldürdü. Kripto fenomeni, Bitcoin’in 19.700 doların altına düşmesini istiyor. Ancak SHIB için daha yüksek seviyeleri bekliyor.

David Gokhshtein, Bitcoin düşmesini SHIB fiyatının patlamasını bekliyor, işte nedeni

Eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, yakın tarihli tweet’lerinde Bitcoin’in daha da düşmesini istediğini belirtti. Ancak, düşüşü “bencil nedenlerle” istemesi dip seviyelerden satın alacağı anlamına geliyor…

Gokhshtein neden böyle bir tweet attı

Gokhshtein, daha önce tweet’lerinde Bitcoin’den “düşen bıçak” olarak bahsetmişti. Aynı zamanda, büyük olasılıkla BTC’de long pozisyon açmanın şimdi tehlikeli olabileceğini ima etti. ABD’li politikacı BTC’nin onaylanmış destek tabanına ulaşmasını beklemenin daha iyi olduğunu söylüyor. Bu arada, yukarıdaki tweet’in başına eklediği “bencil nedenleri” açıklamak oldukça basit. Birçok Bitcoin yatırımcı tarafından yapılan düşüşte lider kripto para biriminden daha fazlasını satın almak.

Daha önce, Gokhshtein birçok kez Bitcoin’den olumlu bir bağlamda bahsetti. Yazım sırasında, en büyük kripto para birimi 19.700 dolarlık bölgede işlem görüyor. 26 Ağustos’ta Bitcoin, tuttuğu 20.000 dolar seviyesini kaybetti. Bir zamanlar kısa bir süre için 19.000 doların altına düştükten sonra şimdi 19.000 ile 20.000 dolar arasında işlem görüyor. O gün, ABD Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell bankacılara yaptığı bir konuşmada, Fed’in enflasyonu yenmek için şahin duruşunu sürdürme niyetinde olduğunu belirtti.

Gokhshtein, SHIB fiyatının 0,01 dolara ulaşmasını istiyor

17 Ağustos’ta Gokhshtein, SHIB’nin kendisine bir iyilik yapmasına ve 0,01 dolar seviyesine yükselmesine ihtiyacı olduğunu tweetledi. Kripto fenomeni, yıl boyunca Shiba Inu hakkında yükseliş ve hevesli olmuştu. Ayrıca, genellikle SHIB ve Metaverse’e daha fazla dikkat çekerek bunun hakkında tweet attı. kriptohaberler.net olarak aktardığımız en son paylaşımlarından biri, yine SHIB rallisiyle ilgiliydi.

Bununla birlikte, balinalar SHIB’yi boğmak yerine spekülasyon yapmayı tercih ediyor. Geçtiğimiz saatler, anonim bir balina 160.000.000 milyon SHIB transfer etti. Etherscan’dan gelen ayrıntılar, bu Shiba Inu yığınının satılmak üzere Crypto.com borsasına gittiğini gösteriyor. Geçen hafta Cuma günü, bilinmeyen başka bir cüzdan Binance aracılığıyla yaklaşık 115 milyar SHIB sattı.

Hafta sonu boyunca, en büyük Ethereum balinaları, toplamda 643 milyar adet olan 8 milyon dolar değerinde Shiba Inu satın aldı. Şimdi ellerinde 155 milyon dolar değerinde SHIB var. Bu esnada, SHIB fiyatı düşüşte kalmaya devam ediyor. Şu anda, son 24 saatte göre -%1,50 kayıpla 0.00001242 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.