Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

Signum Nedir? SIGNA Ne İşe Yarar?

0 16

SIGNA, gerçekten sürdürülebilir ilk kripto para birimidir. Ayrıca güvenilir, eşler arası işlemleri hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde göndermeyi mümkün kılar. Signum, kripto para birimi olan SIGNA’ya güç veren topluluk odaklı bir teknolojidir. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “Signum nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Signum nedir? SIGNA ne işe yarar?

Signum, dünyaya en sürdürülebilir şekilde güçlü bir Blockchain çözümleri getirmektedir. BTC gibi Signum, merkezi olmayan bir defter sistemi kullanılarak dağıtılan, ticareti yapılan ve depolanan Signa adlı bir dijital para birimi sağlamaktadır. Aracılar, ödeme ağ geçitleri veya bankalar yoktur. Fakat Signum dijital bir para biriminden daha fazlasıdır.

Özelleştirilebilen bir platform olarak, durdurulamaz ve sansüre dayanıklı DApp’lere sahip olabilme gücüne sahiptir. Herkes, sadece hayal gücüyle sınırlı biçimlerde kullanılabilen Token’ler oluşturabilmektedir. Ayrıca borsalar, pazar yerleri, finansal hizmetler ve oyunlar neredeyse hiç yüzeye çıkmaz. Bütün bunların en iyi yanı: BTC veya ETH gibi diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında gerçekten sürdürülebilirdir.

SIGNA’yı benzersiz kılan nedir?

SIGNA, sürdürülebilen bir dijital geleceğin temelidir. Ayrıca, dünyayı şimdiki haliyle değiştirebilmek için tasarlandı. Ağ, birinci sınıf özellikleri hızlı ve güvenli ödeme çözümleri, yenilikçi akıllı sözleşmeler, Token oluşturma, eşler arası mesajlaşma ve özelleştirilebilen veri kısa yollarıyla birleştirmektedir.

Signum, dünyayı PoC konsensüsünün evrimi olarak PoC+ ile tanıştırdı. PoC+, BTC ve özel güce aç ekipman gerektiren diğer birçok kripto para tarafından kullanılan iyi bilinen PoW konsensüsünden farklı olarak, sadece kullanılabilen disk alanını kullanmaktadır. Bu yenilikçi fikir birliği, madencilerin etkin depolama kapasitelerini artırmaları için yeni bir yol sunar.

Signum nedir? SIGNA nasıl satın alınır?

SIGNA ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Bittrex ve Indodax’tır. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz SIGNA listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca SIGNA Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir soğuk veya donanım cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.