Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

SIX Nedir? SIX Ne İşe Yarar?

0 17

SIX Network projesi, etkili merkezi olmayan finansal hizmetler ve işletmeler için gerekli bir altyapıyı oluşturmak için Blockchain ve akıllı sözleşmelerin gücü aracılığıyla dijital varlıkların gücünü açığa çıkarmaya odaklanmaktadır. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “SIX nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

SIX nedir? SIX ne işe yarar?

Platform SIX Protocol ve Definix gibi amiral gemisi ürünler ile değerli araçlar sağlar. Endüstrilerdeki işletmelerle çoklu Blockchain ağları üzerinde projeler oluşturabilmektedir. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık yatırımı dünyasına rahatça erişim sağlayabilmektedir.

SIX Coin, bu çözümleri DeFi hizmetleri ve SIX Bridge’i sağlar. Dijital yaratıcı ekonomideki tüm ortakları için şeffaf, adil, güvenli ve verimli bir ekosistem peşindedir. SIX Network, 2021’de DeFi Token’lerinin otomatik ticaretini kolaylaştırmayı ve varlık yönetimi için giriş engellerini azaltıp geleneksel varlık yönetimini merkezden uzaklaştırmayı ve daha ortalama erişim tüketicilerine erişim açmayı amaçlayan “Definix”i piyasaya sürdü. Definix’in içinde DEX, zincir üzerinde kripto varlık yönetimi ve bahis platformları bulunmaktadır.

SIX Network ekibi, 2022 yılına hızlı bir şekilde ilerlerken, SIX Network’ün ilk halka açık Blockchain, işletmeleri Web 3.0 çağına getirmeye yardımcı olmayı amaçlayan en büyük hırs projesi olan “SIX Protokolü”nü başlatmaya hazırlanmaktadır.

Protokolü nedir?

Protokol, yeni bir Token yayınlayarak, DApp geliştirerek veya bir NFT projesi oluşturarak, Blockchain ve Web 3.0 dünyasına kolaylıkla girmek isteyen işletmelere temel bir Blockchain altyapı imkanı sunar.

SIX Protokol hizmetleri: Off-Chain to On-Chain Asset Converter, Web 3.0, Tokenization uygulamaların kolaylıkla entegre etmelerini destekleyen hizmet topluluğudur.SIX Chain: İşletmenin zincir üzerindeki projelerinin farklı zincirlere genişlemesini hızla kolaylaştıran Blockchain ağıdır. Ayrıca SIX zinciri işletmenin, herkesin ekosisteme katılmasına izin verir. Blockchain ağını kolaylıkla oluşturmak için özelleştirilebilen ve kendi Token’lerini kullanan alt düğümler yaratılmasını sağlamaktadır.Ayrıca endüstrilerdeki işletmelerin kripto ya da NFT yayınlama, anahtar yönetimi vb. gibi operasyonları yönetmelerini destekler. Bunun için de özel olarak hazırlanan danışmanlık hizmetleri ve araç takımları bulunur.

SIX nedir? SIX nasıl satın alınır?

Şu anda SIX ile işlem yapılabilen borsalar; Bithumb, Coinone, Bitkub ve Zipmex’tir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz SIX listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca SIX Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir soğuk veya donanım cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.