Son dakika kripto para haberleri!
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Bu Altcoin Hollywood Yıldızının Dikkatini Çekti: Fiyatı Sıçradı!

0 13

Kötü şöhretli bir altcoin, yakın zamanda bilgi alan Hollywood komedyeni ve aktör Martin Lawrence’ın dikkatini çekiyor.

Altcoin topluluğu Martin Lawrence’ın dikkatini çekmeyi başardı

Terra Classic (LUNC) topluluğu Hollywood komedyeni Martin Lawrence’ın dikkatini çekmeyi başardı. LUNAtics, özellikle LUNA ve LUNC olmak üzere Terra tokenlerini savunmaktan vazgeçmedi. Bu yenilenen kampanyanın en önemli itici güçlerinden biri, her iki token tarafından düzenlenen son rallidir. Aktör Martin Fitzgerald Lawrence’ın Terra hakkında araştırma yapmasıyla kampanya Hollywood’a girdi. IMDB’ye göre Martin Lawrence’ın rol aldığı popüler filmler:

Bad Boys trilogy, Martin, Def Comedy Jam, Big Momma’s House, Open Season, House Party, Boomerang, Wild Hogs, What’s Happening Now!!, Nothing to Lose, Life ve Blue Streak.

57 yaşındaki ödüllü komedyen Cuma günü takipçilerine yatırım yaptıkları kripto paraları sordu.

Terra Classic Martin Lawrence’ın dikkatini çekti

Aldığı binlerce yorum arasında Lawrence’ın tek yanıtı bir LUNA savunucusunun tweetine geldi. LUNAtic, Lawrence’ın tweetine, LUNC’yi terk eden yatırımcıların sözde kötü seçimini gösteren bir meme ile yorum yapmıştı.

Cevap, Terra’nın müjdesini yaymak için birkaç LUNC destekçilerinin ihtiyaç duyduğu fırsat gibi görünüyor. Terra’nın son zamanlardaki uğurlu hareketlerini ve gelecek vaat eden geleceğini vurgulayan başka yorumlarda ortaya çıktı. Bir kullanıcı, “LUNC, kripto tarihinin en büyük geri dönüşü olacak” dedi .

Lawrence’ın görünüşte yeniden dirilen Terra’ya yatırım yapmayacağı hala belirsiz. Durum ne olursa olsun, LUNC topluluğu, kampanya yapma fırsatından çekinmeyeceklerini kanıtladılar.

Çöken altcoin için son bir geri dönüş şansı var

Terra’nın yakın zamanda geri dönüşüne tanık olan bu kampanya geç bir dönemde yakalandı. LUNC’un yolculuğunda karşılaştığı retlere rağmen, LUNA hala tam bir ay önceki değerinin %254 üzerinde ve yayın tarihi itibariyle şu anki değeri 0,0035 dolar.

Terra Classic’in son rallisi, 0,0058 dolar gibi yüksek zirveyle son buldu. Mayıs’taki çöküşten bu yana geri alamadığı bir fiyat. Ankette görüldüğü gibi, Terra ekosisteminin çoğunluğu, yeniden uyanan LUNC yakma önerisini destekledi. Resmi olmayan bir LUNA hesabı, Pazartesi günü oyların %99’unun yanmayı desteklediğini ortaya koydu.

kriptohaberler.net olarak aktardığımız üzere, Terraform Labs, LUNC yakımlarına resmi desteğini belirtmişti. Ek olarak, Terra topluluğu Inter Blockchain Communication (IBC) protokolünün yeniden canlanmasını önermektedir. Bununla birlikte, Binance’in platformunda %1,2 LUNC gas yakmasını uygulaması için çağrılar yaptı.

Terra topluluğu, bu önlemlerin Terra’nın yeniden canlanmasına yardımcı olabileceğine inanıyor. LUNC, son 24 saatte %8,74 düşüşle raporlama sırasında şu anda 0.0003693 dolardan işlem görüyor. Bu düşüşe rağmen, şu anda 2,16 milyar dolarlık piyasa değeriyle 30. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.