Son dakika kripto para haberleri!
Cannot fetch data from server.

UREEQA Nedir? URQA Ne İşe Yarar?

0 12

UREEQA Coin, yaratıcıların çalışmalarını korumasına, yönetmesine ve para kazanmasına yardımcı olmak için Blockchain teknolojisiyle desteklenen devrim niteliğinde bir platformdur. Bu makalemizde kriptohaberler.net olarak “UREEQA nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

UREEQA nedir? URQA ne işe yarar?

UREEQA Coin projesi, iddiayı doğrulama dakikaları içinde Ethereum Blockchain’de halka açık ve değişmez bir kayıt olarak kaydetmektedir. Bu platformun yerel kripto para birimi ise URQA Token’dir.

URQA projesinin amacı nedir?

UREEQA projesinin en temel amacı; yatırımcıların ve Token kullanıcılarının sadece topluluk içindeki ödüllerden değil, UREEQA’nın büyümesinden de yararlanmalarını sağlamaktır. Bu nedenle 2021 yılı Mart ayında piyasaya sürülen URQA token kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Geleceği:

UREEQA projesi, üstesinden gelmesi uzun süren ve içerik oluşturucular için neredeyse hiçbir zaman karşılığını vermeyen bir süreç, kısa süre içinde çözülebilmektedir. Bu özellik sayesinde platformun telif hakları sürecinde daha büyük kitleler tarafından kullanılması beklenmektedir. Bu nedenle URQA Coin geleceği büyük bir yükseliş potansiyeli taşımaktadır.

Avantajları neler?

UREEQA, talebi dakikalar içinde ETH Blockchain’de halka açık ve değişmez bir kayıt olarak kaydettiği için son derece güvenilirdir.Sorumlusu Minted, NFT olarak temsil edilen kaynak yaratıcı çalışma için Kanıt Paketi oluşturmaktadır.Güven sağlamak amacıyla bir araya gelen UREEQA’nın benzersiz teknoloji çözümü bulunmaktadır. Ayrıca küresel nitelikli doğrulayıcı ağı kullanılarak da yapılmaktadır.UREEQA Coin, dünya çapında içerik oluşturucularla etkileşim kurup onları güçlendirmektedir.

Dezavantajları neler?

DeFi dünyasında benzer platformların olması nedeniyle yüksek rekabet ortamı doğurur. Bu nedenle URQA Token fiyatında dalgalanma yaratabilmektedir.URQA Token yüksek volatilitesi sebebiyle diğer kripto para birimleri gibi riskli bir yatırım seçeneği olmaktadır.

UREEQA nedir? URQA nasıl satın alınır?

URQA ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Uniswap (V2) ve Bittrex’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz URQA listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca URQA seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Leave A Reply

Your email address will not be published.